Землю університету ім. Карпенка-Карого поки не забиратимуть

14:41 11.02

Депутати Київради на засіданні 11 лютого не розглядатимуть проект рішення про відведення “Укркінохроніці” земельної ділянки Університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, що розташована на вулиці Євгена Коновальця, 18 у Печерському районі Києва.

Землю університету ім. Карпенка-Карого поки не забиратимуть

Як повідомляє пресслужба Київради, дане питання зняли з порядку денного 106 голосами.

За словами заступника міського голови – секретаря Київради Володимира Бондаренка, з таким проханням до депутатів звернулось саме державне підприємство “Українська студія хронікально-документальних фільмів”.

До цього рішення і у депутатів, і у громади виникало багато питань. А самому ж ДП “Укркінохроніка” було рекомендовано спочатку вирішити майнові питання, а вже потім визначитись із позицією стосовно оформлення землі”, – прокоментував Володимир Бондаренко.

У листі, що надійшов на адресу Київради, підприємство просить зняти проект рішення із порядку денного “у зв’язку з необхідністю внесення змін до цільового використання земельної ділянки, врахування прав на землекористування ОСББ “Коновальця, 18” та інших юридичних осіб, нерухоме майно яких знаходиться на вказаній земельній ділянці, а також недопущення забудови території ДП “Укркінохроніка” житловими будинками та розірвання укладених підприємством у попередні періоди інвестиційних угод, що передбачають здійснення на території ДП Укркінохроніка такої житлової забудови”.

Нагадаємо, земельну ділянку, де розташований корпус Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, планують передати у постійне користування ДП “Українська студія хронікально-документальних фільмів”. Проект такого рішення був нещодавно погоджений комісією з питань архітектури, містобудування та земельних відносин КМДА, однак студенти вишу категорично не згодні з такою позицією. Сьогодні, 11 лютого, вони прийшли під КМДА на мітинг, щоб завадити передачі землі свого закладу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...