Студенти у розпачі. В КНУ ім. Карпенка-Карого збираються “відкусити” шматок землі

Автор: Микита Мухомор
14:49 08.02

Земельну ділянку, де розташований корпус Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, планують передати у постійне користування ДП “Українська студія хронікально-документальних фільмів”. Проект такого рішення був нещодавно погоджений комісією з питань архітектури, містобудування та земельних відносин КМДА, однак студенти даного вишу категорично не згодні з такою позицією та анонсували мирну акцію протесту.

Студенти у розпачі. В КНУ ім. Карпенка-Карого збираються “відкусити” шматок землі

Про це написала на своїй Facebook-сторінці студентка університету Юлія Остроушко. 

Ми, студентська рада та студенти КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого, влаштовуємо мирний пікет із метою закликати депутатів КМДА не підтримати на голосуванні проєкт про передачу землі за адресою вул. Є. Коновальця, 18 зацікавленим особам”, – наголошує дівчина.

За її словами, наслідками прийняття такого рішення може стати втрата університетом частини навчальних корпусів. 

Ми — студенти, які хочуть спокійно навчатися, а не стояти під стінами КМДА з вимогою дати нам цю можливість. Але в нас немає вибору… Ми — молодь, яка хоче стати митцями, але зараз нам доводиться бути активістами і борцями за справедливість”, – підкреслює Юлія Остроушко. 

Студентка додала, що акція розпочнеться о 10 годину ранку 9 лютого під стінами Київської міської державної адміністрації.

До слова, ректорат університету солідарний з позицією студентства й теж виступив проти передачі частини корпусів у власність Укркінохроніки. Ректор вишу звернувся до Міністерства культури та інформаційної політики з проханням посприяти призупиненню розгляду комісією даного проекту.

У свою чергу, МКІП звернулось з повторним листом до мера Києва, вимагаючи не допустити прийняття такого сумнівного рішення. У міністерстві зазначають, що Укркінохроніка та університет ім. Карпенка-Карого відносяться до сфери управління Мінкульту згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України. Їх позиція наступна: відведення у постійне користування має здійснюватися між усіма суб’єктами, що знаходяться за вказаною адресою.

До слова, нещодавно очільник Мінкульту виступив проти появи покерного клубу в будинку профспілок на Майдані Незалежності.

Читайте також: Сама проти бурі. До 150-річчя Лесі Українки вийде нецензурований 14-томник

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...