Студенти КНУ ім. Карпенка-Карого вийшли на мітинг під КМДА – просять не забирати землю університету

12:20 11.02

У четвер, 11 лютого, вийшли на мітинг під КМДА студенти університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Вони виступають проти продажу землі свого вишу на вулиці Євгена Коновальця, 18.

Студенти КНУ ім. Карпенка-Карого вийшли на мітинг під КМДА – просять не забирати землю університету

Про це повідомляє Kyiv Live.

Як розповіли спудеї кореспондентці видання, насправді боротьба за територію на вулиці Коновальця, 18, вже триває досить довго.

Ми сподіваємося, що на порядок денний засідання не будуть виносити питання відбирання землі в університету Карпенка-Карого і ми спокійно навчатимемось у корпусі. Найголовніше питання на засіданні Київради – передача землі Укркінохроніці. Справа настільки складна, що ми вже десь 2 тижні штурмуємо усі канали наших комунікацій”, – розповів один із протестувальників.

Нагадаємо, земельну ділянку, де розташований корпус Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, планують передати у постійне користування ДП “Українська студія хронікально-документальних фільмів”. Проект такого рішення був нещодавно погоджений комісією з питань архітектури, містобудування та земельних відносин КМДА, однак студенти даного вишу категорично не згодні з такою позицією. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...