Земля за 20 млн грн. Прокуратура звинуватила Київраду в незаконній передачі ділянки на Солом’янці

Автор: Володимир Хлєбников
15:29 11.01

Прокуратура оскаржує рішення Київради про передачу в оренду земельної ділянки вартістю понад 20 млн грн без аукціону. Ділянка майже 7000 кв. м розташована біля Солом’янського ландшафтного парку.

Земля за 20 млн грн. Прокуратура звинуватила Київраду в незаконній передачі ділянки на Солом’янці

Про це 11 січня повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Зазначається, що  ділянка “надана для будівництва житлових будинків з нежитловими приміщеннями”.

Установлено, що Київрада в порушення вимог земельного законодавства та без проведення земельних торгів поновила товариству право користування земельною ділянкою по вулиці Людмили Проценко площею майже 7 тис. кв. м. Передача спірної ділянки в оренду без проведення земельних торгів порушує інтереси територіальної громади, які полягають у втраті можливості наповнити місцевий бюджет та отримати максимально великий розмір орендної плати за використання земельної ділянки у разі продажу права оренди на конкурентних засадах“, – йдеться у повідомленні.

Через порушення законодавства прокуратура звернулась до господарського суду Києва з вимогою визнання незаконними та скасування рішення Київради про поновлення відповідного договору оренди та визнання недійсним договору оренди земельної ділянки на новий строк.

Коментарів пресслужби Київради з приводу заяви прокуратури поки що не надходило.

Як писав “ВК”, наприкінці грудня 2021 року прокуратура Києва у Верховному Суді домоглася остаточного повернення з незаконної оренди землі на Троєщині вартістю 238 млн гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися