Зеленський відпочиває в Буковелі разом із проросійським політиком – ЗМІ

Автор: Володимир Хлєбников
14:25 06.01

Президент Володимир Зеленський відпочиває у Буковелі в компанії голови свого офісу Андрія Єрмака та голови комітету з розвідки при президентові Руслана Демченка.

Зеленський відпочиває в Буковелі разом із проросійським політиком – ЗМІ

Про це 6 січня повідомив журналіст Юрій Бутусов.

Він зауважив, у своєму рекордному за часом новорічному привітанні глава держави знаходився “у колі людей, які мають авторитет в українському суспільстві”, а ось на відпочинку у Буковелі “Зеленський перебуває у колі людей, яких він за новорічний стіл поруч із собою посадити не наважився, бо деякі з них пов’язані із Москвою”.

“Зеленський у кафе, поруч із ним голова Офісу президента Андрій Єрмак, навпроти президента – поки що не встановлена ​​нами людина. За словами наших джерел, ліворуч спиною сидить Руслан Демченко – голова комітету з розвідки при президентові, проросійський політик, співавтор сумнозвісних Харківських угод щодо здачі Криму Росії“, – написав Бутусов у себе у Facebook, оприлюднивши відповідне фото.

За словами журналіста, Демченка було призначено на посаду “з порушенням закону про люстрацію”.

Демченко є головною сполучною ланкою між Зеленським, Єрмаком та адміністрацією Путіна, оскільки має повну довіру Кремля“, – додав він.

Як писав “ВК”, 4 січня президент Володимир Зеленський приїхав з Києва до Буковеля та оселився в готелі поряд з олігархом Ігорем Коломойським.

Читайте також: Відосік про відосік. Зеленський показав, як знімали його довжелезне новорічне привітання

Великий Київ у Google News

підписатися