“Засцяний гусак з веселими яйцями” – так депутатка Київради назвала блогера за критику привітання Зеленського

Автор: Марія Супрун
21:10 01.01

Блогер та шоумен Дмитро Чекалкін розкритикував у своїх соцмережах новорічне привітання президента України Володимира Зеленського, згадавши в ньому депутатку Київради від партії “Голос” Аліну Михайлову, яка була присутня на застіллі. У свою чергу, депутатка не поскупилася на слова у відповідь, назвавши Чекалкіна “засцяним гусаком”. 

“Засцяний гусак з веселими яйцями” – так депутатка Київради назвала блогера за критику привітання Зеленського

Так, після перегляду привітання, яке цього року було знято у вигляді застілля та тривало понад 20 хвилин, Дмитро Чекалкін написав у своєму Facebook-пості:

“В останній день 2021 року окупанти вбили українського військового”… а малорос Зеленський разом з Дімоном та Аліною чекають лаптєногих з “холодцем та пляшкою”. 

Чекалкін мав на увазі слова Зеленського у вітанні “Щоб сусіди в гості до нас — з холодцем і з пляшкою, а не зі зброєю й без стуку” та згадав депутатку Аліну Михайлову, а також її хлопця з яким вона сиділа за столом –  командира 1-ї окремої штурмової роти “Правий Сектор” Дмитра Коцюбайла (“Да Вінчі”), якому на початку грудня присвоїли звання Героя України.

На своїй сторінці у Facebook депутатка відреагувала на критику та обізвала блогера, але згодом видалила допис.

“Вскрите жалюгіддя дня…Дмитро Чекалкін. Ви, звичайно можете не пам’ятати хто це, бо цей засцяний гусак вже давно на смітнику історії, але тут він вирішив щось присісти на пляшку. Я сьогодні бачила все, але від цього прям засміялась вголос. Важко собі уявити, що якась малороська хєта з веселими яйцями, яка проводить корпоративчики та розіграші по телефону, публічно вирішила стрибнути у бік Да Вінчі”, – йшлося у повідомленні.

 

Додамо, що днями Аліна Михайлова образила журналістку, яка звернулася до неї з проханням відповісти на питання щодо бюджету столиці, заявивши, що та працювала 25 років на “смітниках”.

Нагадаємо, Зеленський розсмішив українців найдовшим в історії новорічним посланням.

Великий Київ у Google News

підписатися