Зеленський розсмішив українців найдовшим в історії новорічним посланням

Автор: Тетяна Сененко
15:59 01.01

Перед настанням нового року президент України Володимир Зеленський звернувся до українців із традиційним привітанням. Втім, цього року воно тривало аж 21 хвилину.

Зеленський розсмішив українців найдовшим в історії новорічним посланням

З такими довгими привітаннями українські президенти до народу ще не зверталися, тож Зеленський поставив рекорд, про це пише ВВС.

Користувачі соцмереж не змогли оминути цей факт увагою, тож цього року приводом для жартів став не стільки зміст привітання президента, скільки його хронометраж.

Понад 20 хвилин Зеленський розповідав про здобутки влади, про “надзвичайних людей і громадян”, про олігархів, ціни на газ, ринок землі, перемоги українських спортсменів, повернення Криму, українських ветеранів, військові літаки та українську армію.

І багатьом такий “стиль” промови справді припав до душі. За даними телеканалу 1+1, лише на ньому звернення президента дивилися понад 9 млн людей.

Багатьом іншим промова здалася щонайменше затягнутою.

Деякі коментатори обурилися, що Володимир Зеленський за умов можливого вторгнення РФ в Україну записує застільне звернення з високопоставленими гостями.

“Особливо недоречно запрошувати ворога приходити на застільний холодець. Про дрібну брехню та маніпуляції навіть не говоритиму”, – написала Зоя Ярош у своєму Facebook.

Галина Іванова повністю переглянула 15-хвилинне звернення президента та порівняла його з епізодом із серіалу “Свати”.

“Нормальне привітання для виборців, які живуть між холодильником та телевізором, і не розуміють, що відбувається з країною”, – додала вона.

Ще один користувач запропонував Володимиру Зеленському наступного року записати двогодинне привітання, в якому глава держави осідлає коня, а на фоні летітимуть бомбардувальники.

Нагадаємо, за словами п’ятого президента України, лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка, оточення Зеленського штовхає його на шлях Януковича і Лукашенка.

На “скляному” пішохідному мосту в центрі Києва 19 грудня відбулася антивладна акція протесту. Учасники заходу вишикувалися у живий ланцюжок.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися