Зеленський – це президент серіалу, живе сценаріями, відосиками, піар-картинкою – Порошенко

Автор: Любава Лисичкіна
19:17 31.12.2021

За словами п’ятого президента України, лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка, оточення Зеленського штовхає його на шлях Януковича і Лукашенка.

Зеленський – це президент серіалу,  живе сценаріями, відосиками, піар-картинкою – Порошенко
У інтерв’ю для польського видання «Газета Виборча»  прокоментував справу, яку сфабрикували за вказівкою Зеленського.
 
“Звичайно, я хотів би це прокоментувати з гумором, але в мене не вистачає слів. Поблизу кордонів України розташована російська армія, наші західні партнери, зокрема Сполучені Штати, з другої половини жовтня б’ють в набат. У цих умовах Україна має робити рух у двох напрямках: зміцнювати міжнародну підтримку та укріплювати внутрішню єдність, включно з підвищенням боєздатності Збройних Сил. А Зеленський щотижня коментує Порошенка”,  – зауважив політик.
 
На переконання порошенка, питання суверенітету, територіальної цілісності й відсічі агресії Зеленського  турбують менше, ніж власний рейтинг. Він хоче домовитися з Путіним, а Порошенка атакує.
 
“Зеленський – це президент серіалу. Він живе сценаріями, відосиками, піар-картинкою. Що робити з Путіним – він не знає. Думає, що потрібно ініціювати якусь зустріч у будь-якій формі: віч-на-віч, у Нормандському форматі, чи за участю американців. Для нього головне – зустрітися з Путіним, подивитися йому в очі, бо він все ще хоче побачити там мир.
Але ми бачимо, що народ розчарований Зеленським. Причиною розчарування є сам Зеленський”, – заначив в інтерв’ю Петро Порошенко.
 
Це абсолютно природній фініш політика-популіста, переконаний лідер “європейської Солідарності”.  В такій ситуації політик змінюється, щоб завоювати довіру, каже Порошенко, а от  Зеленський пішов іншим шляхом: запропонував змінити виборче законодавство, щоб так само як в Росії можна було голосувати по інтернету.
 
“Оточення Зеленського штовхає його на шлях Януковича і Лукашенка. Репресувати політичну опозицію, ліквідувати незалежні суди і прокуратуру. І як вишенька на торті – висунути лідеру проєвропейської опозиції звинувачення в державній зраді та фінансуванні тероризму”, – вважає Петро Порошенко.
 
Переклад інтерв‘ю читайте тут.
 
Нагадаємо, Петро Порошенко заявив, що його планам ніяк не перешкоджають будь-які дії Зеленського.
 
Крім цього, Порошенко переміг би Зеленського в другому турі президентських виборів – опитування.

Великий Київ у Google News

підписатися