Зеленський призначив нового голову Київської ОДА: що про нього відомо

Автор: Тетяна Сененко
09:01 09.02

Президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Кулебу головою Київської обласної державної адміністрації.

Зеленський призначив нового голову Київської ОДА: що про нього відомо

Про це повідомляється на сайті президента України.

Президент вже провів з ним зустріч, під час якої вручив йому службове посвідчення.

“Володимир Зеленський привітав Олексія Кулебу з призначенням і висловив сподівання, що його знання та досвід сприятимуть динамічному розвитку регіону та розкриттю його потенціалу”, – йдеться у повідомленні. 

Довідка. Олексій Кулеба народився 1983 року в місті Києві. У 2005-му закінчив Київський національний економічний університет (магістр з міжнародної економіки). У 2005-2008 роках був аспірантом Національної академії державного управління при Президентові України. Кандидат наук з державного управління. Викладав правознавство в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Був радником на громадських засадах генерального директора комунального підприємства з охорони, утримання та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо». Обіймав посаду директора Департаменту міського благоустрою КМДА. Має досвід підприємницької діяльності.

Згідно з декларацією Кулеби за 2021 рік, йому належить 25% квартири у Києві площею 87,7 кв.м. Це житло перебуває у спільній власності чотирьох людей — Кулеби Олексія, Кулеби Володимира, Кулеби Ірини та Надії Адріанової. Крім того, Олексію Кулебі належить земельна ділянка в Києві площею 400 кв. метрів. У статусі “інше право користування” в декларації Кулеби значиться ще одна квартира в Києві площею 65 кв.метрів, власником якої записана матір — Ірина Кулеба.

За даними декларації, Олексій Кулеба не має власного автомобіля, заробітна плата, отримана ним за основним місцем роботи за рік становить 549 тис. гривень.

Водночас дружина Кулеби, Галина Дмитриченко — Кулеба з нерухомості володіє гаражем у 45 кв.метрів у Києві, 25%-ю часткою квартири площею 86 кв. метрів у столиці, житловим будинком у 376 кв. метрів та земельною ділянкою у 1520 кв. метрів у селі Крюківщина Київської області та орендує там же лісову ділянку площею 2000 кв. метрів.

До слова, станом на кінець січня Київщина залишалась без обласного бюджету, що загрожує дестабілізації в економічній та соціальній сферах області. Очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін покладає вину за це на депутатів Київської облради, які так і не розглянули на сесії ні бюджет утримання, ні бюджет розвитку.

Нагадаємо, заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова раніше заявила, що Київщина досі не отримала бюджет, тому що облдержадміністація досі не надала облраді проект бюджету з урахуванням усіх необхідних правок. 

Великий Київ у Google News

підписатися