Програми без фінансування, працівники без зарплати. Київщина досі живе без бюджету на 2022 рік

Автор: Галина Ворона
23:38 15.01

Вже пройшло пів місяця нового 2022 року, а Київська область досі не має річного бюджету: обласні заклади спорту, пластовий центр, театр Саксаганського та оркестр, центр допомоги учасникам АТО/ООС та їхнім сім’ям й інші не забезпечені зарплатами, а обласні цільові програми досі без фінансування. 

Програми без фінансування, працівники без зарплати. Київщина досі живе без бюджету на 2022 рік

Як розповіла в коментарі для 112ua.tv заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова, це сталось, тому що облдержадміністація досі не надала облраді проект бюджету з урахуванням усіх необхідних правок. 

За її словами, в запропонованому попередньому проекті бюджету були враховані не всі проблеми обласних закладів. Наприклад, не заплановано жодної копійки на потреби обласного онкодиспансеру, який розташований у Білій Церкві та потребує ремонту, нового обладнання і меблів. А на обласний театр знову передбачено лише 15 млн грн при потребі в майже 30 млн грн.

Власне, через це та ще низку зауважень проект бюджету і відправили на доопрацювання в КОДА, проте нового варіанту головного фіндокумента від обласної адміністрації і досі не отримали.

Голосувати ми, звісно, готові. І 10 січня Київська обласна рада направила чергового листа до КОДА із проханням терміново надати необхідний пакет документів. Наскільки мені відомо, голова облдержадміністрації Василь Володін наразі перебуває у відпустці, з якої має повернутися 17 січня 2022 року. Тому і нам, і усій Київщині тим часом залишається тільки чекати проект бюджету та проекти обласних цільових і комплексних програм з урахуваннях усіх правок депутатського корпусу обласної ради”, – додала заступниця голови облради.

Читайте також: На Київщині люди отримують “липові” запити з податкової

Нагадаємо, вся Васильківська громада залишилась без світла, води, тепла через пожежу на електропідстанції.

Великий Київ у Google News

підписатися