Зеленський привів цю зелену плісняву у парламент – Порошенко про Бужанського

20:58 18.02

П’ятий президент України Петро Порошенко висловив вдячність кожному українцю, який у день найгірших й найстрашніших подій Революції Гідності 18 лютого вшанували пам‘ять тих, хто віддав життя заради Європейського курсу розвитку України.

Зеленський привів цю зелену плісняву у парламент – Порошенко про Бужанського

Слова вдячності лідер “Європейської Солідарності“ висловив на Марафоні “Сьома річниця Революції Гідності“ у прямому ефірі телеканалу “Прямий“.

Сотні й тисячі людей сьогодні прийшли покласти квіти. 18-го. У день найгірших й найстрашніших подій. Відзначити пам‘ять тих, хто віддав життя за те, щоб ми почали будувати державу. Але справжня Україна сьогодні вийшла з вшануванням. І я дякую кожному українцю, який в серці зберіг Революцію Гідності“,

– наголосив Порошенко.

Стосовно заяв деяких нардепів від “Слуг народу“ щодо зневажливого ставлення до Революції Гідності й жертв Небесної Сотні, лідер “ЄС“ наголосив, що цю “зелену плісняву“ у парламент привів чинний президент Зеленський, який на жаль поділяє подібну позицію.

Мені байдуже що про це (Революцію Гідності, – ред) думає Бужанський, але мені не байдуже, що думає людина, яка за руку привели цього Бужанського до парламенту – бо це позиція Зеленського. І він приймає й мириться з цим. Мені байдуже що думає про це інші депутати зі “Слуг народу“, Гетьманців, який в ефірі іншого каналу сказав, що є проблеми з Конституційністю і всім іншим. Це і є головне – поставити під сумнів, знищити“, – пояснив Порошенко.

На думку Порошенка, українці не дозволять дискредитувати події Революції Гідності через подібних “Бужанських та Дубінських“ шляхом Геббельсівської та Путінської пропаганди.

Принципова позиція – показати, що Україна – інша. Люди вийшли з абсолютно чітким й унікальним для Європи меседжем – ми хочемо в Європу. Ми готові битися за те, щоб владі не дати можливість зупинитись! І та влада, яка представляла саме таких Бужанських, саме таких Дубінських на сьогодні не мала шансу повернутися. Я твердо переконаний, що ми зможемо серйозними кроками, успіхами, рішучими діями по побудові держави прибрати цю зелену плісень. Я навіть не Зеленського маю на увазі, а ту гидоту, яку він привів і яка руйнує державу“,

– зазначив п’ятий президент.

Нагадаємо, “ЄС“ ініціює ухвалення низки законопроєктів, спрямованих на боротьбу з російською пропагандою та протидію колабораціонізму.

17 лютого 2021 року парламент ухвалив постанову №2739, яким визначено, що Революція Гідності – один з ключових моментів українського державотворення та виразник національної ідеї свободи. 18 лютого нардеп від “Слуги народу“ Максим Бужанський у парламенті назвав Революцію Гідності державним переворотом.

Додамо, 18 – 20 лютого Україна вшановує пам’ять загиблих під час розстрілів на Майдані Незалежності під час Революції Гідності. Розстріли почалися 18 лютого 2014 року, а найбільше протестувальників загинули саме 20 лютого на вулиці Інститутській, де по них відкрили вогонь силові підрозділи режиму Януковича.

У період з 18 по 21 лютого було вбито 108 осіб, яких назвали Небесної сотнею. Згідно з указом президента від 11 лютого 2015 року, в Україні щорічно 20 лютого відзначають День Героїв Небесної сотні.

У цей день вшановують пам’ять загиблих під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року). Сьогодні п’ятий Президент України Петро Порошенко та Марина Порошенко разом з родинами Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять загиблих майданівців.

Великий Київ у Google News

підписатися