Здорожчання проїзду в Києві: таксисти налаштовані на підвищення тарифів

Автор: Володимир Хлєбников
12:54 21.11

У Києві через можливе підвищення тарифів проїзд в громадському транспорті можуть зрости ціни на таксі.

Здорожчання проїзду в Києві: таксисти налаштовані на підвищення тарифів

Про це завив голова профспілки таксистів України Василь Попик.

Він пояснив, що таксисти не мають жодного впливу на тариф, який встановлюють компанії-посередники.

На тлі подорожчання проїзду в Києві столичні перевізники таксі можуть також підвищити ціни“, – сказав Попик в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Разом з тим голова профспілки стверджує, що ціни на таксі необхідно підвищувати, “адже на сьогодні таксисту в Києві потрібно працювати понад 16 годин, щоб заробити більш-менш нормальні гроші“.

Читайте також: Буде куди діти “Вовину тисячу”: як соцмережі відреагували на здорожчання проїзду в Києві

Нагадаємо, 16 листопада столична влада заявила, що змушена підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті. Так, було анонсовано, що з 1 січня 2022 року разова поїздка в метро, тролейбусі, трамваї, автобусі або в міській електричці може коштуватиме 20 грн.

Наступного дня столичний мер Віталій Кличко заявив, що вартість тарифів на проїзд у громадському транспорті не буде збільшуватися до кінця опалювального сезону. Разом з тим він наголосив, що столична влада повинна вирішити, “звідки ми візьмемо кошти, щоб втримати ціни на проїзд на нинішньому рівні”.

У разі підвищення вартості проїзду заощадити кошти можна буде кількома способами. Зокрема, за допомогою “Картки киянина”. Детально про це читайте в матеріалі “Здорожчання проїзду в Києві: як можна буде економити“.

Великий Київ у Google News

підписатися