Буде куди діти “Вовину тисячу”: як соцмережі відреагували на здорожчання проїзду в Києві

Автор: Володимир Хлєбников
21:48 16.11.2021

Столична влада заявила, що змушена підняти тарифи на проїзд у громадському транспорті. Так, з нового року разова поїздка коштуватиме 20 грн. Попри те, що остаточного рішення ще немає, ініціатива КМДА викликала обурення та роздратування мешканців столиці.

Буде куди діти “Вовину тисячу”: як соцмережі відреагували на здорожчання проїзду в Києві

Про суттєве здорожчання вартості проїзду 16 листопада повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він, зокрема, зазначив, що разова поїздка на одному виді муніципального транспорту обійдеться пасажиру у 20 грн. Утім, зекономити можна завдяки “Картці киянина”, а також електронному квитку. Детально про це читайте в матеріалі “Здорожчання проїзду в Києві: як можна буде економити“.

Передбачувано, що новина про здорожчання проїзду (у понад два рази) викликала жваву реакцію мешканців Києва та передмістя. Соцмережі рясніють обуреними та іронічними коментарями з цього приводу.

“Великий Київ” підібрав найбільш красномовні та влучні реакції користувачів Facebook щодо підвищення цін на проїзд у столичних тролейбусах, автобусах, трамваях, міських електричках та в метро.

Нагадали пасажири й про незадовільний стан рухомого складу:

А також “подякували” за тисячу для вакцинованих від президента Зеленського:

Нагадаємо, 15 листопада президент Володимир Зеленський пообіцяв, що громадянам, які зробили два щеплення від коронавірусу, платитимуть по тисячі гривень через додаток “Дія”. Соціальні мережі вибухнули коментарями та реакціями на “державну дотацію”, яку вже назвали “Вовиною тисячею”.

Читайте також: Київ vs Варшава: де проїзд у транспорті дешевше

Великий Київ у Google News

підписатися