Одноразова поїздка – 20 гривень. Скільки коштуватиме проїзд у громадському транспорті після здорожчання

17:11 16.11.2021

Вже дуже скоро кияни та гості міста платитимуть більше за проїзд у столичному громадському транспорті.

Одноразова поїздка – 20 гривень. Скільки коштуватиме проїзд у громадському транспорті після здорожчання
Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, одна поїздка у комунальному транспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі, автобусі) коштуватиме 20 грн у разі придбання разового квитка.

У разі оплати проїзду з використанням багатофункціональної електронної картки “Муніципальна картка “Картка киянина” вартість поїздки становитиме 12 грн.

Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки у комунальному транспорті становитиме від 15 до 20 грн:

  • 15 грн при купівлі 50 поїздок,
  • 20 грн – при купівлі 1-9 поїздок.

Залишається також можливість придбання місячних проїзних квитків зі знижками. Одна поїздка за проїзним квитком коштуватиме від 14,20 грн залежно від типу проїзного. Також залишаються в обігу проїзні квитки, що використовуються з моменту активації: на 24 години, 48 та 72 години.

Після підвищення тарифу на користування громадським транспортом вартість проїзду для власників картки киянина (які не мають права на безкоштовний проїзд) становитиме 12 гривень незалежно від кількості поїздок. Пасажири, які користуються місячними проїзними квитками, сплачуватимуть за проїзд від 14,20 грн до 14,50 грн залежно від виду проїзного. А пасажири, які поповнюють електронний квиток, залежно від кількості придбаних поїздок, сплачуватимуть від 15 до 20 грн“, – пояснив Микола Поворозник.

Він підкреслив, що місто зберігає пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення.

“Наразі кияни мають можливість придбати наперед поїздки за ціною 6,50 грн і деякий час користуватися комунальним транспортом за старими цінами”, – додав чиновник.

Нагадаємо, стало відомо, коли здорожчає громадський транспорт у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися