Збільшення тарифів на тепло: що кажуть в «Київтеплоенерго»

Автор: Марія Супрун
14:36 20.10

Вчора з’явилась інформація, що тарифи на тепло збільшились на 50%. Як пояснили у КП «Київтеплоенерго», через зростання вартості газу змінилися тарифи для комерційних та бюджетних установ. Зміни не вплинуть на вартість опалення для населення. Тариф на теплову енергію для цієї категорії споживачів у опалювальному сезоні 2021-2022 залишаються на рівні минулого року.

Збільшення тарифів на тепло: що кажуть в «Київтеплоенерго»

Зокрема, встановлено нові тарифи КП «Київтеплоенерго» для трьох категорій споживачів: бюджетних і комерційних установ, а також релігійних організацій.

Зазначається, що для цих установ діє ринкова ціна, що визначається щомісяця.

У нових тарифах на теплову енергію «Київтеплоенерго» для потреб бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій враховано ціну майже 11 600 грн з ПДВ/тис. куб. м, яка була актуальною на момент розрахунку проєкту тарифів з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Але вже у жовтні  поточного року ціна закупівлі газу для зазначених категорій споживачів – майже 25 000 грн з ПДВ/тис. куб. м.

Період дії нових тарифів «Київтеплоенерго» для бюджетних, комерційних і релігійних організацій – до 30 вересня 2022 року.

Тариф на теплову енергію для населення в опалювальному сезоні 2021-2022 залишаються на рівні минулого року.

Нагадаємо, тарифи на опалення в Києві підвищились на 50% – скільки доведеться платити.

Великий Київ у Google News

підписатися