Зате хтось розважився. На ЧАЕС не знайли ні бомби, ні небезпечних речовин

Автор: Тетяна Сененко
18:15 28.07

Правоохоронці Київщини перевірили інформацію про замінування Чорнобильської атомної електростанції, вибухових пристроїв не виявили.

Зате хтось розважився. На ЧАЕС не знайли ні бомби, ні небезпечних речовин

Про це повідомляє головне управління Національної поліції в Київській області.

Інформація про замінування АЕС надійшла на електронну адресу підприємства. Співробітники електростанції повідомили про це поліцію та СБУ.

Після проведення спільної наради працівників підприємства, Національної поліції України, СБУ, Нацгвардії та ДСНС, на території підприємства був введений режим аварійної небезпеки.

На місце події одразу прибули слідчо-оперативна група Вишгородського районного управління поліції, кінологи, вибухотехніки поліції Київщини.

Правоохоронці також несли службу на усій 10-кілометровій території зони відчуження, трьох контрольно-перепускних пунктах, патрулювали місцевість. АЕС охороняли працівники Національної Гвардії України, були залучені два екіпажі ДСНС.

«Під час проведення перевірки вибухових пристроїв та небезпечних речовин на території атомної електростанції не виявили, о 15.20 режим аварійної небезпеки зняли», – йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Олімпіада в картинках: корейський канал команду Румунії асоціює з Дракулою, а України — з ЧАЕС

Нагадаємо, після виходу серіалу «Чорнобиль» на компанію НВО посипалися скарги від українців щодо порушення авторських та інших прав. Зокрема, вже рік із компанією судиться Людмила Ігнатенко, дружина загиблого при ліквідації аварії на ЧАЕС пожежника.

Великий Київ у Google News

підписатися