Зарплати вчителям не підвищать через рішення Кабміну

16:08 24.11.2020

У 2021 році вчителям не варто очікувати підвищення заробітної плати на 20-70%, як очікувалося. Виплати почнуть зростати не раніше 2022 року.

Зарплати вчителям не підвищать через рішення Кабміну

Про це інформують у пресслужбі Міністерства освіти та науки України.

Так, 23 листопада Кабміном було внесено зміни у постанову за 2019 рік про підвищення зарплат вчителям. Дія цього документу була відтермінована до 31 грудня 2021 року.

Рішення, ухвалене 10 липня 2019 року та підписане Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом в останні дні діяльності його Уряду, мало лише популістський характер і не було підкріплене наявністю коштів у бюджеті”, – пояснюється у повідомленні.

Окрім того, виключається зафіксований коефіцієнт підвищення заробітної плати відповідно до прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Відзначимо, що заробітна плата вчителів повинна була зростати таким чином:

Тим часом глава МОН Сергій Шкарлет заявив, що у проєкті бюджету на наступний рік просто не закладено фінансів на підвищення зарплат вчителям.

У проєкті держбюджету вказано, що посадові оклади працівників за Єдиною тарифною сіткою у 2021 році збільшуватимуться двічі: з 1 січня та з 1 липня. Отже, із січня 2021 року розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників бюджетної сфери, в тому числі галузі освіти і науки, збільшаться на 20%, а з липня – ще на 8,3%”, – повідомив Шкарлет.

Нагадаємо, що кияни неодноразово виступали проти дій голови МОН Сергія Шкарлета. Його звинувачують в плагіаті, корупції та продовженні традицій екс-міністра освіти Дмитра Табачника, що працював за часів Януковича.

Читайте також: “Мосьє Шкарлет, звільняйте кабінет”. Під Раду прийшли студенти з матами 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...