“Хочу науки, а не Шкарлета” – під Кабміном протестують проти нового міністра освіти

11:55 30.06.2020

Сьогодні під будівлею Кабінету міністрів зібрався мітинг, учасники якого виступають проти призначення в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета.

“Хочу науки, а не Шкарлета” – під Кабміном протестують проти нового міністра освіти

На акцію протесту зібралось більше сотні людей. В руках вони тримають плакати, на яких написано: “Чемодан, Шкарлет, Росія”, “Хочу науки, а не Шкарлета”, “Ні деградації освіти”.

Шкарлета звинувачують в плагіаті, корупції та продовженні традицій екс-міністра освіти Дмитра Табачника, що працював за часів Януковича. Зокрема, під час мітингу роздавали візитівки, на яки написано: “Зе! Плагіатор. Сергій Шкарлет – плагіатор, неук, відмінник корупції в освіті, псевдоміністр”.

Крім того, на мітингу присутня нардеп від фракції “Голос” Інна Совсун, яка заявила про реєстрацію законопроекту, що заборонятиме обіймати державні посади людям, в наукових роботах яких виявлено плагіат.

Як повідомляє hromadske, учасники акції ходою дійшли до Офісу президента, але поліція далі не пропускає.

Нагадаємо, 25 червня Кабмін призначив ректора Чернігівського технологічного університету Сергія Шкарлета в.о. міністра освіти.

Як повідомлялося раніше, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг профспілок, учасники якого вимагають відставки народної депутатки від “Слуги народу”, голови комітету соцполітики Галини Третьякової, відомої висловлюванням про “дітей низької якості”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...