Замість скарг на 1551. На Солом’янці та в Голосієві люди власноруч чистять двори від снігу

Автор: Любава Лисичкіна
21:36 13.02

Все більше киян самостійно збираються та допомагають комунальникам боротися з негодою. Люди гуртуються та виходять чистити сніг.

Замість скарг на 1551. На Солом’янці та в Голосієві люди власноруч чистять двори від снігу

Любити місто можно по різному. Можно слідкувати за роботою комунальних служб, які не чистять сніг і дзвонити у всі інстанції зі скаргами, а можна прибрати свій двір, зробивши його комфортним для пересування всіх мешканців будинку чи вулиці. 

 У Солом’янському районі містяни чистили подвір’я по бульвару Вацлава Гавела 36Б, 36В, 34В, 34Б.
 
“Замість скарг на 1551. Почистити доріжку бо ми тут ходимо і їздимо”, –  підписані фото, розміщені в групі “Нивки та Сирець разом” у  Facebook 

У Голосіївському районі місцеві жителі об’єдналися, щоб власноруч прибрати сніг з території двору.  Як  повідомили на Facebook-сторінці «Київ Оперативний», снігоприбирання відбулося на вул. Велика Китаївська. 

«Людям набридло постійно буксувати в снігу. Вони самоорганізувалися та вийшли розчищати свій двір», – пишуть у публікації.

Як відомо, за минулу добу  з Києва було вивезено 4584 тонни снігу. Комунальники працюють майже цілодобово, проте й вони не встигають за негодою.

Як повідомлялося раніше, на Київ впало 84 млн тонн снігу. Журналістів та “експертів“ закликають не “вправлятися у красномовстві“ щодо комунальників, які розчищають дороги засніженого Києва, а самім взяти лопати в руки.

Зазначимо, що робота комунальників не з легких, особливо під час снігопадів. “Великий Київ” поспілкувався з комунальником, що прибирає сніг вручну. Підйом – о четвертій ранку, перерви – коли особливо втомлюєшся та пітнієш (ВІДЕО). 

 

Великий Київ у Google News

підписатися