На Київ впало 84 млн тонн снігу! Замість критикувати – візьміть лопати та спробуйте розчистити хоча б 2,7 млн тонн

Автор: Злата Колос
14:19 12.02

Директор аналітико-дослідницького центру “Інститут міста“ Олександр Сергієнко закликає журналістів та “експертів“ не “вправлятися у красномовстві“ щодо комунальників, які розчищають дороги засніженого Києва.

На Київ впало 84 млн тонн снігу! Замість критикувати – візьміть лопати та спробуйте розчистити хоча б 2,7 млн тонн

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його підрахунками, комунальним службам столиці потрібно прибрати 2,7 мільйона тонн снігу, а це 270 тисяч ходок десятитонним самоскидом.

1 куб свіжого просівшого снігу або ж вітрового (переметного) важить від 200 до 300 кг. Площа Києва майже 840 кв. км, якщо помножити це на 100 кг (мінімальна вага шару у півметра), то вийде що на місто впало 84 000 000 тонн снігу. Дороги та тротуари займають у нас лише 26,5 кв. км – нещасні 3% площі міста, тому комунальникам треба прибрати якихось 2,7 млн тонн, це всього-на-всього 270 000 ходок 10-ти тонним самоскидом“, – пояснив він.

Сергієнко радить журналістам замість мікрофонів взяти у руки лопати й спробувати завантажити десятитонний самоскид.

Читайте також: “Робимо зиму комфортнішою”. Як робiтники змагаються зі снігом – фото 

Нагадаємо, 11 лютого у “Київавтодорі” повідомили, що на ліквідацію снігової негоди на вулицях Києва працюють 486 одиниць спецтехніки, 539 працівників та 77 бригад ручного прибирання. Також працюють мобільні снігоплавильні комплекси.

Додамо, в очікуванні ще більших ускладнень влада міста закрила школи, обмежила в’їзд вантажівок та ввела інші обмеження. Міські служби працюють нон-стоп.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...