За тиждень кількість хворих на COVID-19 у столиці збільшилася втричі

Автор: Марія Супрун
13:12 23.08.2022

За останній тиждень на COVID-19 у столиці захворіло втричі більше людей, ніж минулого. Якщо з 8 до 14 серпня було зафіксовано 316 випадків, то з 15 до 21 – 956.

За тиждень кількість хворих на COVID-19 у столиці збільшилася втричі

Такий зріст захворюваності директорка Департаменту Валентина Гінзбург охарактеризувала як досить стрімкий і закликала киян згадати про заходи епідбезпеки. 

«Насправді ситуація виглядає достатньо тривожною. Я б рекомендувала повернутися до носіння масок та знову покласти у сумки та кишені дезінфектанти для рук. Крім того, обов’язково дотримуватися правила: захворів – сиди вдома, звертатися до лікаря у разі найменших проявів недуги і виконувати всі його рекомендації, щоб мінімізувати ризики ускладнень коронавірусу та не наражати на небезпеку тих, хто поруч», – зазначила Гінзбург.

На жаль, зростає і кількість містян, що потрапляють до лікарень із важкими формами COVID-19, а також тих, хто потребує кисню та опиняється в палатах інтенсивної терапії. 

Гінзбург нагадала, що вакцинація може врятувати столицю від серйозного спалаху, подібного до тих, які в минулі роки забрали тисячі життів киян. Зараз як ніколи важливо бути у строю, а не на лікарняному ліжку.

Наразі можна зробити першу дозу (для тих, хто ще не щепився), другу, бустерну та другу бустерну дози. При цьому другий бустер в Україні дозволено вводити усім людям віком від 60 років, а також людям 18-59 років із хронічними хворобами. 

Щеплення проводяться у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах, а також у центрах масової вакцинації, що працюють у ТРЦ: GULLIVER, River Mall, «Універмаг Україна». Перелік пунктів – тут.

Також  за заявочним принципом до організованих колективів виїжджають мобільні вакцинальні бригади. Контакти для виклику мобільних бригад та для довідок щодо роботи вакцинальних кабінетів за посиланням.

Читайте також: Чи потрібно робити бустер, якщо перехворів на COVID-19

Великий Київ у Google News

підписатися