З кінотеарту “Київ” вивезли обладнання на 70 тисяч євро. Що відбувається?

12:51 24.07

З кінотеатру “Київ” в невідомому напрямку вивезли обладнання на 70 тисяч євро, а також крісла для глядачів. Активісти, поліція та депутати приїхали до приміщення кінотеатру, аби з’ясувати, що відбувається, але охоронець перешкоджав їм, а представник “Муніципальної варти” пішов геть.

З кінотеарту “Київ” вивезли обладнання на 70 тисяч євро. Що відбувається?

Про це повідомляє представниця Громадської Ради Ірина Ковальчук.

В пості на своєму facebook вона написала, що з будівлі кінотеатру “Київ” в невідомому напрямку вивезли обладнання на 70 тисяч євро та крісла для глядачів.

Про те, що з кінотеатру “Київ” вивозиться обладнання представникам двох Громадських Рад стало відомо в середу увечері.

Ірина Ковальчук зазначає:

Як відомо, представників Культурного центру – організаторів сотень міжнародних фестивалів – не допускають в приміщення, яким вони опікувалися 20-ть років, а коли рік тому їх посеред сеансу виштовхали на вулицю, все майно Культурного центру та документи так і залишилися в будівлі кінотеатру”.

загрузка...

“Щоб допомогти представникам Культурного центру зафіксувати можливу крадіжку”, представники двох Громадських рад, а також депутат Київради Сергій Бригадир разом з помічником Олегом Симорозом та поліцією прибули до кінотеатру.

За її словами, представник охоронної структури перешкоджав намаганням представникам культурного центру та поліції у намаганнях розібратись, що відбувається.

При цьому він відмовився писати пояснення, чому він перешкоджає поліції виковувати свої обов’язки, а депутату Київради не дає доступу до муніципальної будівлі. Представник «Муніципальної охорони» так не хотів давати пояснення, що аж втік від поліцейського в підземний перехід”,

– пише Ковальчук.

Вона також додала відео того, як представник “Муніципальної охорони” йде геть.

Нагадаємо, що в червні пройшов простес до річниці передачі будівлі кінотеатру “Київ” новому орендарю – ТОВ “Сінема Сіті”, що ніби належить панамському офшору DAMSI INVESTMENT INC., кінцевим бенефіціаром якого є російські продюсери М. Шліхт, О. Роднянський та Б. Фуксман.

Наш репортаж дивіться тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...