Київ – Києву, рейдерам – Х**! Протест біля кінотеатру “Київ”

20:51 07.06

7 червня відбулась акція протесту до річниці передачі будівлі кінотеатру “Київ” новому орендарю – ТОВ “Сінема Сіті”, що ніби належить панамському офшору DAMSI INVESTMENT INC., кінцевим бенефіціаром якого є російські продюсери М. Шліхт, О. Роднянський та Б. Фуксман.

Київ – Києву, рейдерам – Х**! Протест біля кінотеатру “Київ”

Анонсуючи захід, організатори – спільноти “Врятуймо КЦ “Кінотеатр “Київ” и Occupy Kyiv Cinemas – називають зміну орендаря силовим захопленням і звинувачують його у несплаті у міський бюджет жодної копійки за оренду приміщення.

Вимоги учасників акції:

1. Визнати результати торгів недійсними. Позбавити “Сінема Сіті” права оренди кінотеатру “Київ”.

2. Провести розслідування численних махінацій та порушень з боку Департаменту комунальної власності міста Києва та КМДА, знайти та покарати винних.

3. Розформувати КП “Муніципальна охорона”.

загрузка...

4. Провести новий відкритий конкурс на право оренди кінотеатру “Київ”, де ключовим критерієм виступить концепція кінотеатру, а не сума оренди.

5. Залучити громадськість, кіноспільноту та активістів до укладання умов нового конкурсу.

Кінотеатр Київ, акція протесту Кінотеатр Київ, акція протесту Кінотеатр Київ, акція протесту Кінотеатр Київ, акція протесту Кінотеатр Київ, акція протесту Кінотеатр Київ, акція протесту Кінотеатр Київ, акція протесту

Як повідомляється, на момент передачі будівлі ТОВ “Культурний центр Кінотеатр “Київ” розпочало судовий процес проти Департаменту комунальної власності КМДА, що триває і досі. Також стверджується, що стан кінотеатру “Київ” перевірили Державна служба з надзвичайних ситуацій восени 2018 року, а також оцінювач напередодні конкурсу. Останній визначив його як задовільний та оцінив вартість будівлі у 170 мільйонів гривень.

Нагадаємо, у травні 2019 року будівлю кінотеатру “Київ” передали новому орендарю. Влада тоді пояснила, що це сталось, тому що споруду експлуатували роками, а грошей в підтримку її належного утримання не вкладали і довели до критичного стану. Нова компанія мала сплачувати місту близько 2,7 млн грн на місяць, тоді як стара – лише 47 тис. грн. З того часу новин про кінотеатр не було.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...