З “Азовсталі” виїхало не менше семи автобусів, Порошенко готовий долучитися до перемовин

Автор: Любава Лисичкіна
18:48 17.05

Зазначається, що колону з евакуйованими супроводжує російська бронетехніка.

З “Азовсталі” виїхало не менше семи автобусів, Порошенко готовий долучитися до перемовин

Як повідомляє Reuters, сьогодні, 17 травня, з території заводу “Азовсталь” виїхало не менше семи автобусів з українськими захисниками. 

За даними видання, деякі з перевезених українських військових не були поранені.

П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко заявив, що  сьогодні   усім треба об’єднатися для того, щоб забрати з полону “азовців”, всіх українських військових, всіх полонених, які тримаються заручниками російським варварським агресором.
 
“Знаю, що це справа нелегка і потребує додаткових зусиль. Готовий на будь-якому етапі долучитися до переговорного та координаційного процесів, тому що всі українські герої мають бути повернуті з полону додому”, – підкреслив Порошенко.
 
Як відомо, евакуація українських захисників із “Азовсталі” була єдиним виходом.

Як писав “ВК“, ввечері 16 травня почався порятунок військових з “Азовсталі”. У Міноборони заявляли, що до медзакладу в тимчасово окупованому Новоазовську було евакуйовано 53 тяжкопоранених. Ще 211 осіб через гуманітарний коридор були доставлені в Оленівку, яка також знаходиться під російською окупацією.

Разом з тим в Маріуполі на території “Азовсталі” все ще залишаються українські військові, операція з порятунку яких буде продовжена.

Читайте також: Українці з понад 115 міст світу пишуть відеозвернення для захисників “Азовсталі”

Великий Київ у Google News

підписатися