Евакуація українських захисників із “Азовсталі” була єдиним виходом – Маляр

Автор: Галина Ворона
16:41 17.05

Операція з евакуації українських захисників із заводу “Азовсталь” була єдиною можливою формулою їх порятунку.

Евакуація українських захисників із “Азовсталі” була єдиним виходом – Маляр

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Військова деблокада, на жаль, неможлива в цій ситуації. Іншої формули порятунку, ніж та, яка використовується зараз, не може бути. Це був єдиний вихід“, — вкотре підкреслила Ганна Маляр.

Також вона зазначила, що оборонці Маріуполя своє бойове завдання повністю виконали.

Завдяки їхнім діям було недопущене перекидання противником 20-тисячного угруповання на інші напрямки, зокрема на Запоріжжя, з метою подальшого оточення Об’єднаних сил.

Крім того, за словами Ганни Маляр, оборона Маріуполя дала Україні критично важливий час для створення оборонних рубежів, формування резерву та інших важливих військових дій.

“Зараз операція триває. Це тема надзвичайно чутлива, і це означає, що ми не можемо поширювати інформацію про її деталі, оскільки будь-яка інформація може зашкодити цьому процесу”, — резюмувала вона.

Читайте також: Окупанти скинули на “Азовсталь” запалювальні чи фосфорні бомби – Андрющенко

Як писав “ВК“, ввечері 16 травня почався порятунок військових з “Азовсталі”. У Міноборони заявляли, що до медзакладу в тимчасово окупованому Новоазовську було евакуйовано 53 тяжкопоранених. Ще 211 осіб через гуманітарний коридор були доставлені в Оленівку, яка також знаходиться під російською окупацією.

Разом з тим в Маріуполі на території “Азовсталі” все ще залишаються українські військові, операція з порятунку яких буде продовжена.

Читайте також: Українці з понад 115 міст світу пишуть відеозвернення для захисників “Азовсталі”

Великий Київ у Google News

підписатися