Юля всьо. Мендель пішла з посади речниці Зеленського

Автор: Тетяна Сененко
16:11 30.04.2021

Юлія Мендель йде з посади прес-секретаря президента України Володимира Зеленського.

Юля всьо. Мендель пішла з посади речниці Зеленського

Про це у коментарі #Буквам розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, Юлія Мендель дійсно йде з посади прессекретарки Зеленського, але залишається в Офісі президента у статусі радника по роботі з іноземним контентом і медіа. 

“Юлія Володимирівна абсолютно точно розуміє зовнішньополітичні засади держави, має прекрасні професійні комунікації з провідними журналістами багатьох іноземних ЗМІ й тому зможе активно налагоджувати відповідні комунікації. Що саме сьогодні, якщо об’єктивно оцінювати стан речей, важливо”, – заявив Подоляк. 

Також він розповів, що в ОПУ відбуваються деякі зміни в організації та роботі комунікаційного директорату. Зокрема, запланована оптимізація й актуалізація окремих напрямків, одним із яких є уточнення функціоналу прессекретаря президента. 

“Під цей функціонал буле підібрана відповідна кандидатура згідно з відповідними процедурами”, – заявив Подоляк.

Говорячи про причини такого вчинку, ЗМІ пишуть, що прес-секретаря не влаштовували робочі умови, “та й характер у неї, м’яко кажучи, непростий”. Це вже третє за час роботи Мендель в ОП заяву про звільнення – попередні просто не підписували.

Роботу Мендель в цілому негативно оцінює керівник президентського офісу Андрій Єрмак. За словами джерела, однак, від більш раннього звільнення Мендель утримували хороші взаємини з Володимиром Зеленським.

Прес-секретарем глави держави Юлія Мендель пропрацювала майже два роки. Хто саме займе пост прес-секретаря Зеленського – поки невідомо.

Сама Юлія Мендель поки ніяк не коментує ситуацію ні на своїх сторінках в соцмережах, ні по телефону. 

Нагадаємо, раніше Юлія Мендель розповіла, що її співбесіда на посаду відбувалася у форматі пресбрифінгу перед вісьмома людьми, а також про те, що вона “не зайшла” Богдану.

Читайте також: “У кожного “короля-блазня” має бути своя мендель”. Користувачі Facebook про програму прес-секретарки Зеленського

Великий Київ у Google News

підписатися