“У кожного “короля-блазня” має бути своя мендель”. Користувачі Facebook про програму прес-секретарки Зеленського

Автор: Любава Лисичкіна
22:55 15.03.2021

Прес-секретарка президента України Юлія Мендель випустила першу передачу на державному телеканалі “Дом”, що транслюється на окупованих Росією територіях України. Соцмережі вже вибухнули коментарями.

“У кожного “короля-блазня” має бути своя мендель”. Користувачі Facebook про програму прес-секретарки Зеленського

Як сьогодні стало відомо, на телеканалі  “Дом” та  UATV російською стартує щотижневе ТВ-шоу “Погляд з Банкової з Юлією Мендель”. 

Це авторський проект прес-секретаря президента України”, – повідомляє канал.

Ішлося про те, що  Мендель коментуватиме актуальні події і буде “ділитися своїми висновками про те, що відбувається, робить прогнози спеціально для аудиторій, які проживають на тимчасово окупованих територіях Криму і Донбасу”.

Мережі сприйняли новину бурхливо. При цьому, тільки позитивні відгуки містяться під анонсом на сторінці у  Facebook самої прес-секретарки: 

А от решта аудиторії соцмережі просто обурена, починаючи від діючих народних депутатів, колишніх нардепів, журналістів, редакторів видань, політологів  до пересічних дописувачів.

Так, народний депутат Ірина Геращенко написала, що ” вперше в житті бачу таке, що прес-секретар, замість вести брифінги, веде передачі”.

Журналіст Олексій Братущак сподівається, що речниці президента пояснили різницю між каналом “Дом” і “Дом-2”:  

Головний редактор “Букв” Тетяна Ніколаєнко припустила, що в новій діяльності прес-секретарки президента не обійшлося без російського журналіста Дмитра Кисельова:

Колишній нардеп, політик Юрій Левченко, згадав як Мендель “кидалася” на журналістів і виграла “важкий” та “прозорий” конкурс на посаду:

Журналістка, перша заступниця головреда  в  Страна.UA,  Світлана Крюкова, також не стрималася:

Журналісти і політичні оглядачі Марина Данилюк та Євген Кузьменко одностайні в критиці:

У коментарях люди обурюються використанню російської мови і тим, як ведеться подача інформації:

Нагадаємо, раніше Мендель дала велике інтерв’ю, яке уже “розібрали на цитати”, зокрема там вона  розповіла, що її співбесіда на посаду відбувалася у форматі пресбрифінгу перед вісьмома людьми. Спочатку вона, на той час журналістка The New York Times, ніби-то навіть не планувала подавати резюме на посаду прессекретаря президента.

А нещодавно вона  посперечалася зі шведським економістом, старшим науковим співробітником Atlantic Council Андерсом Аслундом у коментарях до статті про те, що президент готовий кинути виклик будь-якому олігархові. Тепер Аслунд вимагає вибачень.

Пані Мендель славна своєю здатністю потрапляти у скандали, або власноруч їх створювати. Це можуть бути подвійні контекстів,  як от у повідомленні про хворобу президента “На жаль…президент почувається добре”. Або ж і взагалі пані Юля може кинутися на журналіста, захищаючи Гаранта, як це було з Сергієм Андрушком.

Великий Київ у Google News

підписатися