Їхав на матч: чоловіка в інвалідному візку не пустили в київське метро (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
19:43 05.09

В столиці, де втілюється програма для людей з особливими потребами “Київ без бар’єрів”, знову стався прикрий випадок – чоловіка з інвалідністю не пустили в метро.

Їхав на матч: чоловіка в інвалідному візку не пустили в київське метро (ВІДЕО)

Відео інциденту, зняли та виклали у соцмережах очевидці.

Все сталося на станції “Почайна”.

Зазначається, що чоловік хотів їхати на матч між збірними України і Франції, який проходив вчора на НСК “Олімпійський”, однак біля турнікетів його не пропустили.

Працівниця підземки зазначила, що в інвалідному візку «він там не зможе спуститися». Також поряд стояв поліцейський. Чоловік був дуже обурений, просив очевидців зняти це на відео та нагадав про кількість медалей, яку паралімпійці завоювали цього року в Токіо.

Зазначимо, що наразі лише 14 станцій (всього їх 52) київського метрополітену повністю пристосовані для пересування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, а саме: «Червоний хутір», «Бориспільська», «Вирлиця», «Теремки», «Іподром», «Виставковий центр», «Васильківська», «Голосіївська», «Деміївська», «Дарниця», «Лісова», “Лівобережна”, “Святошин”, “Сирець”. Усі ці станції обладнані пандусом, ліфтами та підйомними пристроями. Нажаль, “Почайна” до них ще не входить.

Нагадаємо, раніше панду прокотили Києвом в інвалідному візку – висновки печальні (ФОТО).

Як повідомлялося, у столиці з’явився Уповноважений з прав людей з інвалідністю – що він робитиме.

Великий Київ у Google News

підписатися