“ЄС” вимагає розслідування злочинів осіб, що допомогли уникнути відповідальності “вагнерівцям”. “ОПЗЖ” та “СН” проти

15:48 13.05

Розслідування злочинів осіб, що могли допомогти “вагнерівцям” уникнути відповідальності вимагають депутати Київради від “Євросолідарності”. Депутати ініціювали внесення цього питання у порядок денний до Верховної Ради, але більшість Київради не підтримала цієї ідеї.

“ЄС” вимагає розслідування злочинів осіб, що допомогли уникнути відповідальності “вагнерівцям”. “ОПЗЖ” та “СН” проти

Про це повідомляє пресслужба “Євросолідарності”. 

Проти підтримки даного звернення виступили представники фракцій “Слуга народу” та “ОПЗЖ”.

Як зазначив депутат фракції «ЄС» у міській раді Сергій Таран – ігнорування розслідування цієї справи руйнує авторитет України та міжнародну підтримку нашої держави.

Дієздатної ТСК у парламенті досі немає. А справа про витік інформації щодо спецоперації із захоплення терористів-вагнерівців не може залишатися нерозслідуваною. Бо без чітких відповідей на питання хто зривав спецоперацію, та яке покарання вони понесли, не можна гарантувати, що подібні кричущі випадки знову не стануться у майбутньому»,

– наголошує Сергій Таран.

Депутат “Європейської солідарності” Олександр Погребиський підкреслив, що питання, пов’язані з обороноздатністю – пов’язані з обороноздатністю.

Питання, пов’язані з обороноздатністю, незалежністю і державним суверенітетом України – це питання номер один як для центральної влади, так і для влади на місцевому рівні, особливо для Києва, міста, яке має найбільшу кількість захисників України, і для них це питання – теж номер один”,

– наголосив депутат.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко вимагав негайно створити ТСК по «вагнерівцям» і захистити офіцерів розвідки, які готові свідчити про зрив операції. 

Читайте також: Кличка далі “кошмарять”. Прокуратура обшукує ще один депертамент КМДА (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...