Є і роздягалки, і душові: у двох школах на Дарниці з’явились нові стадіони

Автор: Галина Ворона
11:58 05.01

На учнів шкіл №111 та №62 на Дарниці після канікул чекає приємний сюрприз – нові сучасні стадіони з майданчиками для різних видів спорту, біговими доріжками, тренажерами, а також комфортними роздягальнями і душовими.

Є і роздягалки, і душові: у двох школах на Дарниці з’явились нові стадіони

Про це повідомляється на сайті мерії.

Так, на стадіоні загальноосвітньої школи №111 І-ІІІ ступенів № 111 імені С. А. Ковпака є майданчики для гри у футбол, волейбол, баскетбол та інші спортивні ігри, велике футбольне поле, смуги перешкод, бігові доріжки, тренажери для занять спортом та трибуни для вболівальників.

Для комфорту юних спортсменів збудували роздягальні та душові кабіни. На новому стадіоні також проведено вуличне освітлення та роботи з озеленення.

Стадіон на території середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №62 має футбольні поля, майданчики для волейболу та баскетболу, тенісні корти, бігові доріжки, тренажери, смугу перешкод, трибуни.

Невдовзі відбудеться офіційне відкриття нових стадіонів, графік роботи для місцевих жителів буде узгоджено з адміністрацією навчальних закладів та Управлінням освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

шкільний стадіон на дарниці

Нагадаємо, школа у Шевченківському районі отримала майстерню мрії. 

Великий Київ у Google News

підписатися