Майстерня мрії: ще одна школа отримала сучасний клас для трудового навчання

Автор: Галина Ворона
14:58 31.12.2021

У Шевченківському районі модернізували ще одну шкільну майстерню та оснастили її новим матеріально-технічним обладнанням.

Майстерня мрії: ще одна школа отримала сучасний клас для трудового навчання

Як розповіли у Шевченківській РГА, сучасну шкільну майстерню презентували в спеціалізованій школі №53 з поглибленим вивченням німецької мови.

Проєкт “Відродження шкільних майстерень” зорієнтований на формування у дитини життєвих компетенцій для орієнтування в базових речах, наприклад, виробництві, обробці різних матеріалів, елементах техніки, веденні домашнього господарства, проєктних роботах з розроблення інтер’єру будинку, проведення ремонтних робіт та навіть формування сімейного бюджету.

Подібні спеціалізовані класи місцева влада Шевченківського району планує поступово відновити в кожній школі, доповнюючи їх необхідним інструментарієм та багатофункціональними станками.

сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі сучасна майстерня у школі

Нагадаємо, минулоріч нову майстерню подарували учням столичної школа №199 у Шевченківському районі.

Великий Київ у Google News

підписатися