Якщо ялиночка, то тільки така – декоруємо різдвяне дерево в синьо-жовтих кольорах

Автор: Оксана Тупальська
11:57 12.12.2023

Якщо ви вирішили встановити вдома або в офісі ялинку в синьо-жовтих кольорах, можна обрати один з трьох підходів до декорування, а ще – обов’язково слід дотримуватися правил, порушення яких зіпсує ялинку. Про них у нашій добірці.

Якщо ялиночка, то тільки така – декоруємо різдвяне дерево в синьо-жовтих кольорах
Світлодіодне освітлення

3 підходи, які можна застосувати в декоруванні синьо-жовтої ялинки: 

  1. Ви можете обрати іграшки патріотичних жовто-блакитних кольорів та прикрасити ними зелену красуню.
  2. Можна придбати синьо-жовту ялинку або самостійно її перефарбувати та використати різнокольорові прикраси.
  3. Поєднати синьо-жовту ялинку з синьо-жовтими іграшками. 

А тепер правила, які в жоному разі не можна порушувати на свята:

  1. Не ставимо під ялинку Діда Мороза та Снігурку. Ці персонажі радянські та не пасують до сучасної стилізації. Так само несмак ставити під ялинку Миколая – бо така декорація – це лише перевзування радянського Діда в сучасного святого. Максимум, що можна поставити під святкове дерево – це білого зайця-вуханя. Казковий персонаж уособлює святкові пригоди та мандри. Між іншим, кроликів на Різдво полюбляють в країнах ЄС – вони символізують поєднання різдвяного та великоднього святкувань. 
  2. Не прикрашаємо верхівку дерева п’ятикутною зіркою. Бо ми ж із вами не у Кремлі. Краше посадити на верхівку ангела або прикрасити дерево віфлеємською зорею.
  3. Іграшки-прикраси у вигляді годинників з зозулькою – теж давно не актуальні. Замість них помістіть поруч адвентовий календар. А годину настання Нового року, що прийде після Різдва, можна відраховувати з усім світом. Першими на планеті Новий рік святкують у той час, коли в Києві 12.00 31 грудня – подію відкриває острівна держава Кірібаті в Тихому океані. А завершується відлік, коли у Києві 13.00 1 січня в країні Самоа – в південно-західній частині Тихого океану. 

А тепер повертаємось до святкового декору. Прикраси на ялинку цьогоріч знайдете у великому асортименті в продажі, але також можна виготовити їх власноруч. 

@tetiana_bahniuk А ви вже прикрасили свою ялиночку? 😊 #ялинка2023🎄🎄🎄🇺🇦❤️ ♬ Snowman (Sped Up Version) – sped up nightcore

Раніше “ВК” розповідав, що гарною ідеєю до Різдва буде задекорувати дім та прикрасити ялинку іграшками-праобразами ангельського воїнства, яким керує Михаїл. 

А от де і по чому шукати ялинки та сосни та порівняння ціна-пухнастість дивіться за посиланням. 

Великий Київ у Google News

підписатися