Ялинки у супермаркетах столиці: співвідношення ціна-пухнастість

Автор: Оксана Тупальська
13:16 10.12.2023

До Різдва залишилось менше двох тижнів, відтак, якщо ви ще не встигли придбати штучну ялиночку, наш огляд буде вам в нагоді. Де можна придбати найдешевші ялинки, а також як обрати за критерієм ціна-пухнастість, у огляді кореспондента «Великого Києва».

Ялинки у супермаркетах столиці: співвідношення ціна-пухнастість
оренда квартири Київ

Перш ніж виходити на пошуки зеленої, варто придивитися до домашніх апартаментів та визначитися, якої висоти ялинка вам потрібна. Адже у продажі є штучні ялинки та сосни висотою від 60 сантиметрів до 2 метрів.

Якщо у вас вдома уже є ялинка, можна придбати меншу декоративну ялиночку чи сосну невеликого розміру. Менші дерева також пасують для встановлення на кухні – адже рятувальники попереджають – не можна ставити ялинку з ліхтариками біля плит для приготування їжі.

Півтораметрову сосну середньої пухнастості можна придбати у Сільпо за 2399 грн. Знижок на них в розпал сезону покупок немає, однак є великі набори кольорових кульок за демократичними цінами.  За пакунок, що містить 20 іграшок, заплатите 259 грн. Є і міні-ялиночки висотою 25 см за 104 грн. та 20 см за 79,99 грн – такою можна прикрасити і машину, і гараж, і декорувати вікна або подарувати консьєржу у вашому під’їзді – щоб кожен, хто заходить у дім, мав святковий настрій. Також є невеличкі ялинки з напиленням – 229 грн за красуню висотою 40 см.

Стильні ялинки з напиленням «сніжок» цієї зими у магазинах АТБ – дерево висотою 1,8 м можна придбати за 1199 грн. Є у мережі і ялиночки міні.

Маленькі оригінальні ялинки білого кольору у горщиках висотою 22 см є у маркетах NOVUS – коштує 215 грн. Також є міні-ялиночки вистою 10 см з підсвіткою, з яких можна зробити естетичні декорації святкового столу, кухні та навіть ванної кімнати. Коштує одна така прикраса 89,99 грн.

Естетичні пухнасті сосни висотою 1 метр 20 см є у магазинах VARUS за демократичною ціною 399 грн. дерева продаються зі знижкою – стартова вартість складала раніше 699 грн. Також за 699 грн продають півтораметрові ялинки, меншої пухнастості та без напилення, знижки на цей товар немає.

Не повернетесь без дерева і з Епіцентру. Там сосна висотою 1,5 м коштує 1428 грн. Це ціна уже зі знижкою – зазначають, що справжня вартість дерева 1875 грн. Цікава пропозиція – ялинка з шишками висотою 1,3 м за 1049 грн.

@melshop_stryi #Meme #MemeCut #коти #люди ♬ оригінальний звук – Магазин гірлянд Melshop

Раніше “ВК” розповідав, як задекорувати ялинку перемоги ангелами до нового року Архангела Михаїла, оборонця від війни та помічника у боротьбі зі злом. 

Великий Київ у Google News

підписатися