Ялинка перемоги в рік Архангела Михаїла: таких декорацій більше ні в кого немає

Автор: Оксана Тупальська
18:52 06.12.2023

Архангел Михаїл є помічником під час нападів чужинців та оборонцем у війнах, і водночас – оборонцем столиці. Відтак, гарною ідеєю буде задекорувати дім та прикрасити ялинку іграшками-праобразами ангельського воїнства, яким керує Михаїл. Креативні ідеї зібрав кореспондент “Великого Києва”.

Ялинка перемоги в рік Архангела Михаїла: таких декорацій більше ні в кого немає
оренда квартири Київ

З часів київського князя Всеволода архангел Михаїл є покровителем Києва, Київської області та усієї Наддніпрянщини. Символами столиці та знаками небесного покровительства є статуя Архистратига Михаїла на Майдані Незалежності та Михайлівський Золотоверхий Собор та монастир. У вересня 2020 року в парку «Володимирська Гірка» відкрили фонтан «Архангел Михаїл — охоронець Києва».

Під час російсько-української війни вціліла під час обстрілу статуя Архангела у Бородянці. Вона залишилась майже неушкодженною серед згорілих та розбитих будинків.

Архангела Михаїла зображають як воїна – з вогняним мечем. Відомо, що за ним іде ангельське воїнство, а також співають у хорі серафими та херувими (ангели, що є найближчими до Бога). «Херувим» походить від аккадського karibu, що означає “охоронець”, але також свого роду заступник. Серафими – палаючі, вогняні ангели, що є помічниками у здійсненні важливих місій.

Прикрашаємо ялинку з Михаїлом Архангелом

Ось такі екологічні іграшки своїми руками з жовто-червоними ангелами, можна виготовити за технологією «Яворівська забавка» в колі родини. Поруч з ангеликом та херувимом – звізда, що свідчить про настання Різдва.

Можна виготовити власноруч ангелів та задекорувати ними увесь дім. Для цього досить мати трохи кольорового паперу, нитки та намистини. Зробити такі прикраси настільки просто, що впорається навіть дитина.

Складніші у виконанні ангели з твердого паперу, золотої фарби та намиста.

Креативна ідея – замовити готовими та задекорувати дім, святковий стіл або прикрасити ялинку ось такими плетеними янголами. Їх виготовляють рукодільниці та доставляють з підприємства у Самборі на Львівщині. 

Якщо посадити янгола на верхівці ялинки – він стане головним персонажем свята, адже не помітити його тоді вкрай важко.

А ось та виглядають прикраси в ангельському стилі на різних ялинках та в домашньому декорі.

@yana.martynova Хай будуть ці янголятка оберегом для наших рідненьких захисниць і захисників🙏🏻 Слава ЗСУ! 🇺🇦💪🏻 #вільнілюди #зсу #янгол #поробкисвоїмируками ♬ Вільні люди – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Раніше “ВК” розповідав, що штучний інтелект створив українського Святого Миколая, який носить форму ЗСУ та боронить край від ворога.  

Великий Київ у Google News

підписатися