Якою буде велоінфраструктура на Хрещатику після реконструкції (ПРОЄКТ)

09:58 15.09

Під час капітального ремонту на Хрещатику облаштують двосторонню велодоріжку і дві односторонні велосмуги. Робочий проєкт з’явився у вільному доступі, і всі охочі можуть внести свої пропозиції щодо майбутньої велоінфраструктури на головній вулиці міста.

Якою буде велоінфраструктура на Хрещатику після реконструкції (ПРОЄКТ)

Про це повідомляє прес-служба “Київавтодору”.

Попередній робочий проєкт капітального ремонту Хрещатику опублікували для ознайомлення громадськості.

У “Київавтодорі” кажуть, що у перших версіях пропонувалось 2 двосторонні велодоріжки (розміщені з обох боків вулиці), але після серії обговорень з велоспільнотою у робочій версії залишено 1 двосторонню велодоріжку і 2 односторонні велосмуги.

Хрещатик – одна з найголовніших складових у концепції розвитку велосипедної інфраструктури Києва. Адже на цій вулиці поєднаються маршрути з понад 9 частин міста. Тому, важливо будувати зручну і безпечну інфраструктуру доступну для кожного”, – зазначається у повідомленні.

Свої пропозиції щодо майбутньої велосипедної інфраструктури на головній вулиці столиці можна лишити впродовж 14-22 вересня за посиланням. Детальніше ознайомитись з проєктом можна тут.

Читайте також: Не хочу бути наступним. Велосипедисти перекрили Хрещатик через поведінку водіїв

Нагадаємо, Майдан Незалежності та Хрещатик планують відремонтувати, після цього на головну вулицю столиці повернуть каштани

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...