Про це розповів член Європейської асоціації виробників чаю Максим Малигін в ефірі телеканалу “Україна 24“.
За його словами, дезінфекція води відбувається за старою технологією-світ вже почав від неї йти. Плани відмовитися від неї в Києві експерт назвав правильним рухом, оскільки хлор є дуже високоактивною хімічною сполукою.
“Ідеально чистої води не існує в природі, більше того, її не існує в місті. Організм людини не в змозі споживати абсолютно чисту воду, для нього це вкрай шкідливо і загрожує навіть великими проблемами”, – розповів Малигін.
За його словами, в деяких країнах світу можна пити воду прямо з-під крана.
“У нашій країні це не так, вона в основному жорстка з кальцієм і магнієм. Це дуже погано впливає на смак води. Тому в нашому випадку краще вживати очищену воду тим чи іншим способом. Є домашні методики, наприклад, виморожування води”, – додав він.
До слова, останнім часом почастішали скарги киян на якість води з-під крана, зокрема на те, що вода має жовтуватий колір. На це відреагував «Київводоканал» і запевнив споживачів, що вся вода, яка подається компанією, безпечна з протиепідеміологічної точки зору і відповідає всім вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»