Як продовжити дію COVID-сертифіката: пояснює МОЗ

Автор: Тетяна Сененко
18:51 24.09

Covid-сертифікати, які були видані до ухвалення постанови уряду про продовження терміну дії на рік документів про вакцинацію, потрібно буде перезавантажити за місяць до завершення терміну їхньої дії.

Як продовжити дію COVID-сертифіката: пояснює МОЗ

Про це на брифінгу сказала заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

Вона нагадала, що в Україні функціонує два документи про вакцинацію: міжнародне свідоцтво про вакцинацію, яке передбачено міжнародними медико-санітарними правилами і видається в паперовій формі, та цифровий Covid-сертифікат, який можна згенерувати в застосунку «Дія», а відсьогодні і на порталі «Дія».

«Рішенням штабу щодо вакцинокерованих інфекцій було продовжено термін дії як Covid-сертифікату, який підтверджує повний курс вакцинації, так і міжнародного свідоцтва. Нагадую, що донедавна їхній термін дії був пів року, наразі такий період продовжено до року. Для тих людей, які раніше отримали чи Covid-сертифікат, чи свідоцтво, буде можливість пролонгації їх дії», – сказала Карчевич.

Нагадаємо, від сьогодні на порталі “Дія” можна згенерувати та роздрукувати міжнародний COVID-сертифікат про повну вакцинацію, який діятиме 365 днів.

 

Великий Київ у Google News

підписатися