Як працюватимуть літні майданчики кафе у Києві

16:24 09.05

Зовсім скоро у столиці запрацюють літні майданчики кафе та ресторанів. Як це відбуватиметься в умовах карантину?

Як працюватимуть літні майданчики кафе у Києві Фото: tripadvisor.ru

Як повідомляє КМДА, заклади мають поінформувати клієнтів щодо встановлених обмежень на своїх веб-сайтах, сторінках у соцмережах при проведенні запису телефоном чи в інший спосіб. А саме:

  • Відстань між місцями для сидіння за сусідніми столиками має становити не менше 1,5 м.
  • За одним столиком можуть сидіти не більш як два клієнти (без урахування дітей молодше 14 років).
  • Замовлення мають здійснюватися та видаватися дистанційно: через спеціально облаштоване вікно або вхідні двері закладу. Офіціант може приймати чи видавати замовлення лише за умови дотримання відстані не менше 1,5 метра між ним та клієнтом.
  • Місце видачі замовлень та розрахунку має бути облаштоване столиком чи поличкою для передачі замовлення без особистого контакту з клієнтом – і таким чином, щоб унеможливити вхід відвідувачів всередину закладу. Також має бути забезпечена можливість безготівкового (безконтактного розрахунку).
  • Меню має бути розміщене для ознайомлення поруч із місцем прийняття/видачі замовлень без можливості його видачі клієнтам.
  • На входах має відбуватися санітарний контроль для відвідувачів, аби не допускати осіб із ознаками ГРВІ. Також мають встановити диспенсери з антисептиком.
  • Клієнти мають бути в масках та очікувати своєї черги поза межами приміщень. Заклади мають забезпечити маркування відстані у 1,5 м для відвідувачів, що чекають своєї черги.

Зазначається, що дезінфекційні заходи мають проводитися щодві години робочого часу. Дезінфекцію контактних поверхонь та посуду мають проводити після кожного відвідувача.

Нагадаємо, в столиці планують зняти низку обмежень з 12 травня. Що саме запрацює – повідомив мер Володимир Кличко. На сьогодні вже відновили роботу 19 ринків, а також МАФи з продажу “швидкої” їжі та напоїв.

В той же час, послаблення не поширюються на ТРЦ, спортивні комплекси, кінотеатри та ще низку закладів. Що ще не працюватиме в Києві з 12 травня читайте тут.

 

загрузка...

Читайте також:

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...