У Києві дозволили продаж «швидкої» їжі та напоїв у МАФах – вимоги

09:43 05.05.2020

У Києві затвердили вимоги до реалізації «швидкої» їжі у МАФах та чайних і кавових напоїв на винос під час карантину. За умови дотримання вимог, продаж може бути розпочато вже сьогодні, 5 травня.

У Києві дозволили продаж «швидкої» їжі та напоїв у МАФах – вимоги

Так, у розпорядженні мова йде про стаціонарні та пересувні тимчасові споруди закритого типу. Тобто такі, де приготування здійснюється всередині без доступу споживачів. Основні умови:

  • Продаж має здійснюватися «на виніс», споживання їжі та напоїв на місці продажу не допускається.
  • Реалізація їжі швидкого приготування, продаж напоїв має відбуватися через спеціально обладнане віконце видачі.
  • На входах до МАФів мають бути диспенсери з антисептиками, забезпечено наявність одноразових серветок, рукавичок для відвідувачів.
  • У МАФах мають дотримуватися протиепідемічних вимог та дезінфекційних заходів, як то: масковий режим, щоденна термометрія персоналу, організація безпечного збору використаних засобів індивідуального захисту та їх утилізація,  забезпечення дотримання дистанції як мінімум 1,5 метра тощо.

Детальніше про вимоги щодо персоналу та відвідувачів можна прочитати в документі.

Додамо, що 4 травня, представники малого бізнесу, які працюють у сфері мобільного харчування, протестували під мерією. Вони вимагали дозволу на продаж кави із собою – і їм це дозволили.

Читайте також: Uber Eats закривається, Raketa стала платною. Що відбувається?

Нагадаємо, Україна продовжує карантин до 22 травня, проте готується до послаблення обмежень з 11 травня – відкриють парки та сквери, літні майданчики кафе, об’єкти індустрії краси та ін. Загалом план зняття обмежень, що опублікував прем’єр Денис Шмигаль, передбачає 5 етапів. 

В столиці планують зняти низку обмежень з 12 травня. Що саме запрацює – повідомив мер Володимир Кличко.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...