Як повідомляє КМДА, заклади мають поінформувати клієнтів щодо встановлених обмежень на своїх веб-сайтах, сторінках у соцмережах при проведенні запису телефоном чи в інший спосіб. А саме:
- Відстань між місцями для сидіння за сусідніми столиками має становити не менше 1,5 м.
- За одним столиком можуть сидіти не більш як два клієнти (без урахування дітей молодше 14 років).
- Замовлення мають здійснюватися та видаватися дистанційно: через спеціально облаштоване вікно або вхідні двері закладу. Офіціант може приймати чи видавати замовлення лише за умови дотримання відстані не менше 1,5 метра між ним та клієнтом.
- Місце видачі замовлень та розрахунку має бути облаштоване столиком чи поличкою для передачі замовлення без особистого контакту з клієнтом – і таким чином, щоб унеможливити вхід відвідувачів всередину закладу. Також має бути забезпечена можливість безготівкового (безконтактного розрахунку).
- Меню має бути розміщене для ознайомлення поруч із місцем прийняття/видачі замовлень без можливості його видачі клієнтам.
- На входах має відбуватися санітарний контроль для відвідувачів, аби не допускати осіб із ознаками ГРВІ. Також мають встановити диспенсери з антисептиком.
- Клієнти мають бути в масках та очікувати своєї черги поза межами приміщень. Заклади мають забезпечити маркування відстані у 1,5 м для відвідувачів, що чекають своєї черги.
Зазначається, що дезінфекційні заходи мають проводитися щодві години робочого часу. Дезінфекцію контактних поверхонь та посуду мають проводити після кожного відвідувача.
Нагадаємо, в столиці планують зняти низку обмежень з 12 травня. Що саме запрацює – повідомив мер Володимир Кличко. На сьогодні вже відновили роботу 19 ринків, а також МАФи з продажу “швидкої” їжі та напоїв.
В той же час, послаблення не поширюються на ТРЦ, спортивні комплекси, кінотеатри та ще низку закладів. Що ще не працюватиме в Києві з 12 травня читайте тут.
Читайте також: