Як обрати не помилитись із вибором газопостачальника – пояснення для мешканців Київщини

15:25 19.01

Жителям Київщини покроково пояснили, як безпечно обрати для себе постачальників газу. Це стосується побутових споживачів, які проживають як у приватних будинках, так і багатоквартирних.

Як обрати не помилитись із вибором газопостачальника – пояснення для мешканців Київщини

Про це нагадав голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Так, зміна постачальника не вимагає жодних перепідключень чи будь-яких інших технічних рішень. Найголовніше в цьому питанні – обрати ліцензовану компанію.

Для цього потрібно:

  • переглянути умови всіх постачальників;
  • переконатись, що обрана компанія має право на постачання газу. Інформація про це вказана на сайті НКРЕКП у розділі “Публічна інформація”;
  • натиснути на “Ліцензійний реєстр НКРЕКП” і завантажити файл із повним переліком ліцензіатів. У цьому електронному списку треба знайти постачальника природного газу за його юридичною назвою та у розділі “Статус ліцензії” перевірити її чинність.

Зазначається, що обрати нового постачальника можна в дистанційному режимі, наприклад, через сайт “ПриватБанку”.

Ми розуміємо, що люди стурбовані ситуацією з цінами на газ. Проте Уряд уже врегулював її і ухвалив рішення встановити граничну вартість газу в Україні на рівні 6,99 грн за кубометр. Дорожчі ціни жоден із приватних постачальників встановлювати не має права”, – пояснив Василь Володін.

Також очільник Київщини зауважив, що понад 30% жителів області вже користуються пільгами та субсидіями. Подати документи на їх отримання можна в дистанційному режимі на сайті Міністерства соціальної політики України.

Нагадаємо, раніше глава Уряду завив про намір встановити фіксовану планку на газ для споживачів, відштовхуючись від середнього річного продукту газових компаній. Це повинно захистити громадян від непередбачуваних підвищень платіжок за опалення.

Читайте також: Україну знову хочуть загнати в газову кабалу до Кремля – у “ЄС” прокоментували заяву Вітренка

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...