“Вср*лась мені ваша мова”. Блогерка з Києва розпалила новий скандал (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
21:24 18.02

Ліза Леоненко – 15-річна блогерка з Києва – образливо висловилася про українську мову та розпалила новий мовний скандал. Теперь вона разом зі своєю родиною занесена в базу “Миротворець”.

“Вср*лась мені ваша мова”. Блогерка з Києва розпалила новий скандал (ВІДЕО)

Ролик, було записано та опубліковано на сторінці дівчини у TikTok (maybe_lizaaaaa), а згодом його побачив та запостив в своєму Facebook генерал-полковник ЗСУ Ігор Колесник.

Одне з відео, в якому розповіла, що не любить українську мову, вона опублікувала близько місяця тому. Після цього користувачі соціальної мережі розкритикували її. Тоді з’явилося ще кільки роликів з реакцією дівчини на коментарі – вона ображала всіх, хто спілкується українською і заявила, що навіть звучання цієї мови є для неї огидним.

У своєму відео дівчина російською мовою та ще й з матами сказала: 

«Та вср*лась мені ваша рідна мова. Якщо людина не любить цю мову, то для чого нею розмовляти. Щоб ви розуміли наскільки я негативно ставлюся до української мови, я не буду дружити з тією людиною, яка розмовляє українською. Мене дуже дратує ця мова, особливо її звучання від інших та від себе також. Тому маленькі патріотики зі своєї за*упи і зі своїх сіл, від*біться від мене, будь ласка. Тому що в Києві майже немає людей, які розмовляли б українською. Всі говорять російською і нікого це не **бе».

В іншому відео вона також додала, що нічого не винна ані Україні, ані мові. Ось кілька коментарів користувачів на її висловлювання:

У мережі уже з’явилась особиста інформація про блогерку та її сім’ю. Дівчина разом із родиною вже перебуває в базі «Миротворець»

Нагадаємо, раніше 20-річна киянка Таїсія Онацька/Маламан зняла та розмістила відео у Tik Tok, де на алеї Небесної Сотні тричі назвала РФ улюбленою країною. Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан зазначив, що подібні відеоролики дискредитують кожного українського воїна та ЗСУ. Відео викликало бурхливе обговорення у соціальних мережах та ЗМІ.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...