Я бачу прямі та грубі спроби Зеленського придушити правду – Ярослав Кендзьор

Автор: Володимир Хлєбников
15:38 14.01

Кремль зажди підкидав “подарунки” Україні, однак нинішня ситуація в державі є дуже тривожною в першу чергу завдяки діям самої української влади.

Я бачу прямі та грубі спроби Зеленського придушити правду – Ярослав Кендзьор

Про це в інтерв’ю сайту #Букви сказав народний депутат України шести скликань, учасник дисидентського руху Ярослав Кендзьор.

Дуже тривожна ситуація, якщо сказати одним словом. Я – людина, яка прожила вже великий шмат життя і більшу частину – в політиці… Працювавши з 90-го по 2012 рік, перших 6 каденцій Верховної Ради, та взявши безпосередню участь у відновленні української незалежності, звісна річ, я аналізую сьогоднішню ситуацію та можу абсолютно без перебільшення сказати, що Україна ще у такій біді не перебувала“, – зазначив політик.

Читайте також: Держдачі в Конча-Заспі: як обіцянка Зеленського “напоролася” на впертість орендарів

На його думку, нинішня влада на чолі з президентом Володимиром Зеленським вибудовує в країні тоталітарну та деспотичну систему.

Бували дуже круті, складні ситуації. І бувають “подарунки”, які нам постійно підкидає Кремль – до того ми вже звиклі, ми цього очікуємо. Але зараз саме українська влада підкидає Україні сюрпризи! Звичайно, були ситуації, як під час президентства Януковича – ми це добре пам’ятаємо. І наскільки це зупинило крокування України вперед, до Європейського Союзу, до Євроатлантичної інтеграції – це ми також дуже добре знаємо. Але такого, щоб відверто вибудовувати в Україні деспотичну, тоталітарну владу, як це робить неоковирно, безпардонно сьогоднішній президент зі своєю командою – такого ще не було”, – вважає Кендзьор.

Він зізнався, що йому, людині, яка доклала своєї праці до відродження української незалежності, “надзвичайно тривожно і дуже боляче за цим спостерігати”.

Я собі дозволяю висловлювання з цього приводу інколи дуже круті. Але вони правдиві, вони є такими, які відповідають цій ситуації. Я пройшов із поколінням шістдесятників усі погроми КДБістські 65-66 років, 72 року – тоді В’ячеслав Чорновіл і я були арештовані… Коли я сьогодні спостерігаю за сьогоднішньою ситуацію, то я бачу прямі, неоковирні, грубі, сокирою тесані спроби Зеленського придушити правду, правдиве слово, правдиву інформацію. І тому він постійно воює (з опозиційними ЗМІ, – прим. “ВК”), і його Офіс – це кубло ФСБшне на Банковій на чолі із Єрмаком“, – сказав Ярослав Кендзьор.

Читайте також: Відосік про відосік. Зеленський показав, як знімали його довжелезне новорічне привітання

Великий Київ у Google News

підписатися