“Вжити невідкладних заходів”. У держвласність повертатимуть нафтопровід, пов’язаний з Медведчуком

Автор: Любава Лисичкіна
20:01 19.02

РНБО ухвалила рішення про вжиття невідкладних заходів для повернення державного майна народу України. Ідеться про повернення у держвласність частини нафтопродуктпроводу.

“Вжити невідкладних заходів”. У держвласність повертатимуть нафтопровід, пов’язаний з Медведчуком

Про це ідеться у заяві, розміщеній на сайті Офісу президента України.

За словами секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова, приватизації цього об’єкта української власності не було.

«На наш погляд, у незрозумілий поки що спосіб цей об’єкт державної власності без приватизації, без Фонду держмайна опинився у власності структур, які зареєстровані в іншій країні. І зараз дано доручення розібратися, чому так сталося, хто цю оборудку проводив, і чому так сталося, що ці афілійовані з Україною громадяни на сьогоднішній день користувалися цим продуктопроводом», – повідомив  Данілов.

Зазначається, що рішенням РНБО, яке було введене в дію Указом Президента України від 28 травня 2015 року № 298, Кабінету Міністрів було доручено вжити необхідних заходів для збереження та експлуатації частини нафтопродуктопроводів загальною довжиною 1433 км, що проходять через територію України.

Правоохоронцям доручили розслідувати, як державна власність опинилася у приватних руках.

Крім того, під час брифінгу секретар РНБО Олексій Данілов підтвердив журналістам, що йдеться про компанію  “ПрикарпатЗахідтранс”, що володіє частиною нафтопродуктопроводу “Самара – Західний напрямок”, яку пов’язують з Віктором Медведчуком.

  До слова, сьогодні РНБО запровадила санкції до Медведчука і його дружини. Також санкції  застосовані санкції до 19 юридичних та 8 фізичних осіб.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Зеленський ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Також на 5 років ввели санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK – Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...