“Витрати на тестування, лікування і вакцинацію необхідно включити у податкову знижку для громадян”, – Порошенко

13:47 19.01

Витрати громадян на тестування та лікування коронавірусу, страхування на випадок ковіду і вакцинацію необхідно віднести до переліку витрат, які можуть бути включені до податкової знижки. 

“Витрати на тестування, лікування і вакцинацію необхідно включити у податкову знижку для громадян”, – Порошенко

Таку пропозицію оприлюднив у своєму відеозверненні лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

За результатами податкового року фізична особа матиме право подати річну декларацію і зменшити розмір оподаткованого доходу на величину таких витрат, та отримати з бюджету частину сплаченого ПДФО, а саме 18% від таких витрат”, – зауважив Петро Порошенко.

Порошенко також вкотре закликав владу обмежити ціни на тести, вакцину, ліки, які є в протоколах по “ковіду”.

Нагадаю, наша команда свого часу запровадила програму «Доступні ліки», якою регулювалися ціни на велику кількість препаратів, а їхня закупівля здійснювалася через міжнародні організації. Тепер ми наполегливо вимагаємо так само обмежити і ціни на тести, і ціни на вакцину, і ціни на ліки, які є в протоколах лікування “ковіду”. “, – переконаний лідер «Європейської Солідарності».

Порошенко зауважив, що за таких умов ПЛР-тести, які, бувало, коштували до 2000 гривень, повинні обійтися українцям не більш як в чотириста гривень.

 

А тим часом депутати від “ЄвроСолідарності” вимагають реакції СБУ з приводу пропаганди тероризму поплічницею Януковича Оленою Бондаренко, яка назвала наших військовослужбовців “злочинцями”.

Читайте також: Україну знову хочуть загнати в газову кабалу до Кремля – у “ЄС” прокоментували заяву Вітренка

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...