Вирубка парку на Голосієві, неадекватний мажор-спортсмен, голуб на повідку – найцікавіші новини дня, що минає

Автор: Любава Лисичкіна
21:45 14.01

Попри негоду у столиці не припиняються атаки на парки і сквери. Сьогодні зафіксовано знищення парку на Голосієві. Вражені кияни і неочікуваною реакцією молодика на зауваження щодо паркування – опонента рятувала “швидка”. З непередбачуваностей – голуб на повідку, відео, яке не може не здивувати.

Вирубка парку на Голосієві, неадекватний мажор-спортсмен, голуб на повідку – найцікавіші новини дня, що минає

Дерева спиляні, скульптури повалені: як в Києві знищують Парк трипільської культури (ВІДЕО)

У Києві МАУП знищує Парк трипільської культури з чудернацькими витворами мистецтва, що відображають стародавню культуру трипільців, які протягом тисячоліть населяли територію Європи та сучасної України. 

Як видно на відео “Великого Києва”, територію огородили, більшу частину дерев вже спиляли і продовжують це робити, а скульптури – збільшені копії пам’яток трипільської культури – повалено.

“Триває незаконне будівництво поруч з Парком трипільської культури, без дозвільних документів, наражаючи місцевих на небезпеку. Комунальні служби ігнорують дане питання. Благоустрій взагалі відмовляється реєструвати звернення та повідомили, ніби вони всі дуже зайняті боротьбою зі снігом. Зеленбуду теж не цікаво реагувати на знищення дерев. А різні рішали та «адвокати» навіть в присутності слідчих забороняють журналісту знімати”, – зазначає журналіст Максим Юр’єв.

Водій Toyota Land Cruiser ледь не забив перехожого за зауваження – відео

На Микільській слобідці чоловік зробив зауваження власнику Toyota Land Cruiser за неправильне паркування і був жорстоко побитий у відповідь. Обставини дорожнього конфлікту наразі з’ясовують слідчі.

Попередньо правоохоронці встановили, що між чоловікам виник конфлікт через неправильне паркування автомобіля. Згодом один із чоловіків накинувся з кулаками на іншого та завдав йому декілька ударів у різні частини тіла.

Внаслідок бійки одного із учасників госпіталізовано до лікарні, а з іншим чоловіком спілкуються слідчі.

Відео дня. Чоловік вигулює голуба на повідку

Сьогодні людей вразив чоловік, який вигулював голуба на повідку.  Відео з’явилося у соцмережах. Де саме це сталося не уточнюється. 

Чому вирішив так прогулятися з голубом не відомо. Можливо чоловік підібрав пораненого птаха, а поки піклується про нього вирішив вивести подихати свіжим повітрям та зробив повідок, щоб той не загубився. Після прогулянки вони попрямували у під’їзд. 

Великий Київ у Google News

підписатися