Дерева спиляні, скульптури повалені: як в Києві знищують Парк трипільської культури (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
12:09 14.01

У Києві МАУП знищує Парк трипільської культури з чудернацькими витворами мистецтва, що відображають стародавню культуру трипільців, які протягом тисячоліть населяли територію Європи та сучасної України. 

Дерева спиляні, скульптури повалені: як в Києві знищують Парк трипільської культури (ВІДЕО)

Як видно на відео “Великого Києва”, територію огородили, більшу частину дерев вже спиляли і продовжують це робити, а скульптури – збільшені копії пам’яток трипільської культури – повалено.

“Триває незаконне будівництво поруч з Парком трипільської культури, без дозвільних документів, наражаючи місцевих на небезпеку. Комунальні служби ігнорують дане питання. Благоустрій взагалі відмовляється реєструвати звернення та повідомили, ніби вони всі дуже зайняті боротьбою зі снігом. Зеленбуду теж не цікаво реагувати на знищення дерев. А різні рішали та «адвокати» навіть в присутності слідчих забороняють журналісту знімати”, – зазначає журналіст Максим Юр’єв.

Відомо, що вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» планує побудувати тут навчальний корпус. Але парк став улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів, які раніше вже відстояли цю ділянку від спроб Академії забудувати її ще на початку 2000-х.

У листопаді минулого року тут також намагалися спиляти дерева і навіть погрожували бензопилами місцевим мешканцям, які вийшли захистити парк (ВІДЕО).

Раніше повідомлялося, що МАУП втратила право на земельну ділянку. Після звернення до депутатів різних фракцій та розголосу в журналістському розслідуванні, питання продовження права на земельну ділянку три рази знімали з сесії Київради, і позов до Київради МАУП програв у Верховному Суді.

Великий Київ у Google News

підписатися