“Винних за грати – житло добудувати”. Інвестори “Аркади” заблокували рух у центрі Києва

10:52 22.10

22 жовтня у Києві повторно перекрили Хрещатик – там проходить чергова масова акція сімей, які вклали гроші у квартири від банку “Аркада” та вже кілька років не можуть отримати ключі від своїх помешкань. Учасники акції кажуть – не підуть, поки до них не вийде мер Віталій Кличко. Аналогічний захід вже був 16 жовтня, також з перекриттям Хрещатика на весь день, але їм не вдалось поспілкуватись з очільником міста.

“Винних за грати – житло добудувати”. Інвестори “Аркади” заблокували рух у центрі Києва

Мітингарі кажуть, що недобудови “Аркади” – провина влади, і вимагають озвучити результат аудиту, надати нового надійного забудовника, передати земельну ділянки 176 Га на Осокорках-Центральних новому забудовнику і зобов’язати його використовувати прибуток з проекту забудови цієї земельної ділянки в якості основного джерела фінансування будівництва ЖК “Еврика”, “Патріотика”, “Патріотика на озерах” та гарантії завершення будівництва трьох ЖК без доплат з боку інвесторів.

Сьогодні учасники протесту розділились на дві колонни: АвтоМітинг відправився за маршрутом: вул. Старонаводницька – вул. Грушевського – Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Володимирська – вул. Прорізна – вул. Хрещатик. Друга колонна була пішохідна – протестувальники влаштували мітинг біля Офісу президента на Банковій, де в перервах між виступами інвесторів дуділи в дудки та розмахували прапорами з назвами ЖК.

З-під Офісу президента хода відправилась під КМДА, де перекрила рух транспорту і обіцяли “веселе життя” до самого вечора.

Незмінний атрибут інвесторів “Аркади” – плакати з написами: “Зеленський не будь байдужим до інвесторів Аркади”, “Кличко рейдерить! НБУ спить!”, “Кличко виходь”, “Кличко виконуй рішення суду”, “Винних за грати – житло добудувати” та ін.

Нагадаємо, безстрокова акція протесту об’єднання інвесторів банку “Аркада” розпочалася 29 травня 2020 року. Тоді мітингувальники прийшли під офіс “Аркади”, КМДА, НБУ та Офіс Президента з вимогою відновити будівництво 40 будинків, що заморожене вже більше 2 років. Вже 17 червня, під час третього мітингу облаштували наметове містечко під будівлею КМДА. Акція протесту триває вже більше 138 днів.

Кличко вже двічі звертався до інвесторів і називав мітинги політичним замовленням. За його словами, вибори тут ні до чого – наразі триває аудит усіх будівництв «Аркади». Здійснює його компанія «Київміськбуд». Завершити аудит планують уже в листопаді цього року. І після цього буде визначений алгоритм, за яким будуть добудовані житлові комплекси «Аркади».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...