Винних у провалі оборони в перші дні вторгнення будуть шукати після завершення війни – Данілов

Автор: Ольга Даниленко
01:42 28.05

Чому військові РФ безперешкодно пройшли адмінкордон з Кримом та з блискавичною швидкістю захопили Херсонську область та блокували Маріуполь, нинішня українська влада не знає, але буде з’ясовувати це після завершення війни.

Винних у провалі оборони в перші дні вторгнення будуть шукати після завершення війни – Данілов

Про це повідомив секретар РНБО України Олексій Данілов.

Я можу сказати, що на сьогодні це питання є відкритим. Остаточної відповіді на це питання немає. Я єдине, що хочу нагадати, що влітку минулого року було засідання Ради нацбезпеки і оборони безпосередньо по Чонгару, по Херсонській області, по Запорізькій області, по Донецькій і Миколаївській областях. І всі завдання, про які рапортували, що все виконано до грудня місяця, всі станції відзвітували. Що сталося надалі, це буде предметом, я думаю, що з’ясування. Коли це відбудеться, є така думка, що це має відбутися після війни. Як буде – життя покаже”, – зазначив він в інтерв’ю ТК “24 канал”.

Секретар РНБО також зазначив, що українцям потрібно буде надати відповідь на ці питання. “У будь-якому випадку суспільству на ці питання треба буде давати відповідь”, – додав Данілов.

Читайте також: Винні у провалі оборони України не в армії, а в Офісі президента, парламенті та Кабміні – голова Фонду “Повернись живим” Тарас Чмут

Нагадаємо, нардеп від “ЄС” Софія Федина наголосила, що розмінування виходів з Криму на Чонгар відбувалося за ширмою “Великого будівництва”. Про*бали – так радник керівника Офісу президента Арестович пояснив суспільству що саме призвело до обвалу оборони України.

Як повідомляв “ВК”, за даними офіцера управління розвідки полку “Азов” Іллі Самойленка, фашистські військові РФ вбили понад 25 тисяч українців під час блокади Маріуполя, здебільшого це цивільні. Військові РФ  бомбили беззбройних мешканців, об’єкти цивільної інфраструктури, блокували гуманітарну допомогу. 

Читайте також: Данілов: Заздалегідь не евакуювали українців, адже пересувати величезну кількість населення – це складна річ

Великий Київ у Google News

підписатися