Данілов: Заздалегідь не евакуювали українців, адже пересувати величезну кількість населення – це складна річ

Автор: Ольга Даниленко
14:31 27.05

Влада не провела завчасну евакуацію українців з небезпечних територій, які були атаковані й захоплені військами РФ, адже пересувати населення – це складна річ та й пересувати було нікуди.

Данілов: Заздалегідь не евакуювали українців, адже пересувати величезну кількість населення – це складна річ

Про це заявив секретар РНБО України Олексій Данілов.

Також, за його словами, чинна влада не повідомила українцям про повномасштабне вторгнення РФ, адже побоювалася ситуації в економіці та проблем на кордоні.

Коли кажуть, що влада мала вийти й сказати: “А завтра у нас буде війна!”, от уявляєте, що б ми мали в економіці, що б ми мали з вами на кордонах. Коли кажуть, що треба було когось заздалегідь (попередити, – прим. “ВК”), зробити евакуацію… дивиться, така ситуація, яка була у нашій країні, крайній раз була у 1939 – 41-му році. Ніколи не було такої великої війни. Пересувати величезну кількість населення – це складна річ. І пересувати – куди? Ви знаєте, що до міста Лева летять ракети, до інших міст летять ракети. Куди пересувати цивільне населення, щоб вони були у безпеці?” – пояснив секретар РНБО в інтерв’ю ТК “24 канал”.

Читайте також: Заяви Данілова щодо навмисного приховування владою інформації від українців про вторгнення РФ є передумовою для позовів проти України всіх, хто втратив близьких

Нагадаємо, військовий ЗСУ та координатор проєкту  “Стоп Терор” Кабакаєв закликав представників ОП припинити перекладати свої помилки на військове командування України – швидкий прорив фашистських військових РФ на Півдні, у тому числі окупацію Херсона та блокаду Маріуполя.

Як повідомляв “ВК”, у Київській області зафіксовано 1200 воєнних злочинів російських військових – масові зґвалтування, вбивства та тортури.

Офіцер управління розвідки полку “Азов” Ілля Самойленко під час пресконференції наголосив, що фашистські військові РФ вбили понад 25 тисяч українців під час блокади Маріуполя, здебільшого це цивільні.

На захопленій РФ території Херсонської області самопроголошеною окупаційною владою РФ оголошено мобілізацію чоловіків. Крім того, планується проведення “референдуму” та “перепису населення”.

Читайте також: До вивезених з “Азовсталі” захисників не застосовують тортур – Данілов

Великий Київ у Google News

підписатися